Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A felnőtt együttes példáján felbuzdulva a ligabajnoki mérkőzésen, juniorcsapatunk is megszerezte a három pontot, miután ma délután a Sóstói stadionban 2-0 arányban győzték le a Lombard-Pápa együttesét.
tovább »
2005. 09. 19
 
Nem nevezhető igazán sikeresnek a Vidi utánpótlás csapatainak hétvégi szereplése, ugyanis csupán két győzelmet sikerült szerezni a hat vereség mellett.
tovább »
2005. 09. 19
 
Kedden online közvetítés a kupameccsről
Kedden megpróbálkozunk egyfajta online közvetítéssel Baktalórántházáról a Vidi kupameccséről. A fórumok közötti "online közvetítés" topicban olvashatják érdeklődő szurkolóink a mérkőzés eseményeit.
tovább »
2005. 09. 18
 
Edzői nyilatkozatok a mérkőzés után
Szentes Lázár (Lombard FC): - Olyan csapat a Fehérvár, amelyiknek nem szabad ekkora előnyt adni. Mi ezt megtettük, így rohanhattunk az eredmény után. Ennek a vége pedig ma csak vereség lehetett.Csertői Aurél: - Az első félidőben sikerült megvalósítani mindazt, amit terveztünk, ennek örülök. Szünet után viszont számomra érthetetlenül a csapat ráült az eredményre, és hagytuk játszani a Lombardot.
tovább »
2005. 09. 18
 
Mint már annyiszor, szombaton is lógott az eső lába, így valószínűleg jónéhányan nem merészkedtek el a Sóstói stadionhoz, hogy megnézzék az FC Fehérvár mérkőzését. Hasonlóan tettek a gyermekek szórakoztatására a stadion elé kitelepült vállalkozók is, akik már jóval a meccs előtt úgy döntöttek, hogy összepakolnak és irány haza. Mindemellett vizsgázott a beléptető rendszer is, s hiába szólt a sajtó már napokkal korábban arról, hogy lehetőleg mindenki elővételben vegye meg a jegyét, illetve jóval a találkozó kezdési időpontja előtt fáradjon a pénztárakhoz, sokan csak a 20. perc tájékán jutottak be, ráadásul úgy, hogy a kapuknál egyszerűen beengedték a tömeget. Így aztán még láthatták azt az első félidőt, amely a focit jelentette, mert a második játékrész már szinte eseménytelenül telt el.Képek a mérkőzésről.
tovább »
2005. 09. 18
 
FC Fehérvár - Lombard Pápa FC 19 óra
A labdarúgó bajnokság ötödik fordulójában a Pápa együttesét fogadjuk a Sóstói stadionban. Csertői Aurél: - Itthon kell tartanunk a három bajnoki pontot, de ehhez a maximumot kell nyújtanunk a Lombard ellen, és nem szabad engednünk, hogy a jól játszó pápaiak kibontakozzanak.Szentes Lázár (Lombard): - A formánk sajnos eltűnt az idő múlásának homályában. Három hete nem játszottunk tétmérkőzést, kíváncsi vagyok, hogy a csapatnak sikerül-e megtalálnia régi önmagát.A pápai csapat várható összeállítása:Lombard: Erdélyi - Müller, Farkas A., Mutica, Geri - Kincses, Lipták, Remili, Kovrig - Herczeg, Homma
tovább »
2005. 09. 17
 
Kialakult a szombati, 19 órakor kezdõdõ FC Fehérvár - Lombard FC Pápa mérkõzés családi kísérõprogramja. 15 órától a gyerekeké a terep. A Sóstói Stadion 1-es kapuja elõtti ligetben felfújható óriáscsúszda, légvár, kisvasút, arcfestés és édesség várja a kicsiket. Természetesen ezeket a programokat nem tartalmazzák a jegyek árai.
tovább »
2005. 09. 16
 
Így kezdünk szombaton
Csertői Aurél vezetőedző kijelölte a szombaton este a Lombard-Pápa FC ellen pályára lépő kezdőcsapatot. A Vidi a Tudor - Csizmadia, Koller, Kuttor, Vincze - Lattenstein, Schwarcz, Farkas, Alumona - Sitku, Györök összeállításban fut majd ki a pályára.
tovább »
2005. 09. 16
 
A hétvégén az FC Fehérvár utánpótlás csapatai is pályára lépnek, többek között az U-12-esek, akik a felnőttek mérkőzése előtt küzdenek meg a centerpályán az Újpest együttesével.
tovább »
2005. 09. 16
 
Lassan kiadásra kerül az 500. bérlet
Szépen fogynak az FC Fehérvár mérkőzéseire szóló féléves bérletek. A teljesáru és a kedvezményes belépők immár több, mint 450 pédányban találtak gazdára, s minden bizonnyal sokan még ma délután, vagy holnap kívánják azokat megvásárolni. Fontos információ, hogy mindenki próbálja meg lehetőség szerint minél előbb megvásárolni belépőjegyét vagy bérletét a holnapi mérkőzés előtt, ugyanis igen lassú bejutásra lehet számítani, mivel ez lesz az új beléptető rendszer első alkalmazása. Kérjük a szurkolók megértését és türelmét!
tovább »
2005. 09. 16