Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A tulajdonosok is örültek a lefújás után
A REAC -- vendégeknek fenntartott -- páholyában együtt nézte a találkozót az FC Fehérvár tulajdonosai közül Dr Szieben László és Dr Pribeli Ferenc. Különösen érdekes és megható volt, ahogyan utóbbi édesanyja folyamatosan bíztatta a Vidit, sőt perlekedett is azokkal, akik nem a piros-kék sikerért szorítottak. A lefújást követően Dr Pribeli Ferencet kértük egy értékelésre.
 


Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült, játéktudásban egyértelműen ellenfelünk fölé nőttünk. A második játékrészt viszont magunknak tettük izgalmassá azzal, hogy hagytuk a REAC-ot játszani. Akaratban viszont maximálisan teljesítettünk.
Fehérvárra érkezésünkkor nem gondoltam volna, hogy ilyen sikerben lesz részünk. Úgy gondolom, hogy sikerült a klub körüli helyzetet nagyjából megoldani. A mai magyar labdarúgásban kemény munkával nem elképzelhetetlen odaérni a dobogóra.
A szurkolókkal n agyon elégedett vagyok, itt is 2-300-an elkísérték a csapatot, remélem, hogy a ZTE ellen újra megtelnek a lelátók a Sóstói stadionban. Ennek a csapatnak a sikereit megérdemli a város, bízom benne, hogy a Magyar Kupában is sikeresek leszünk.

2005.09.25. 14:47
 
Vissza    Nyomtatás