Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Ellenfél volt az egykori Vidis
Kovács Balázs a Várhidi érában került Székesfehérvárr, aztán eligazolt tőlünk, s túl sokat nem hallottunk róla. Rákospalotán a REAC játékosaként fedeztük fel, s rögtön megkérdeztük, hogyan alakult a sorsa.
 


Fehérvárról a REAC-hoz igazoltam, azonban volt egy súlyos sérülésem, ami okán fél évig nem is tudtam edzeni. Ahogy harcképes lettem, Urbán Flórián védekező középpályásként számított rám, így egy sorral előbbre kerültem, mint ahol a Vidiben játszottam. Jelenleg a kispadon ülök, de bízom benne, hogy a mai napon pályára léphetek majd, nagyon nagy szükségünk lenne arra, hogy pontot szerezzünk.
Korábbi játékostársaimmal már különböző csapatokban találkozhatok csak, a jó kapcsolatunk azonban megmaradt.
Véleményem szerint egy kicsit kishitűen játszik jelenlegi csapatom, a Vidi viszont nagyon masszív, önbizalmuk is van, így meglrdemelt a jelenlegi helyezésük.
2005.09.25. 14:40
 
Vissza    Nyomtatás