Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
HAJRÁ MAGYAROK! Irány Zágráb!
A Videoton szurkolói autóbuszt indítanak a magyar válogatott zágrábi, Horvátország elleni világbajnoki selejtező mérkőzésére 2004. szeptember 4-én. Az autóbusz reggel nyolc órakor indul a Piac-téri parkolóból, s a mérkőzést követően indul vissza Székesfehérvárra. Az útiköltség 4.500.- Ft, plusz a meccsbelépő, amelyet már meg lehet vásárolni a székesfehérvári IBUSZ irodában a Vasvári Pál közben 3.000.- Ft-ért. Jelentkezni az útiköltség egyidejű befizetésével legkésőbb szeptember 1-jén estig lehet Varga Róbertnál (telefon: 06-30/356-9132).
tovább »
2004. 08. 25
 
Lothar Matthäus a horvátok elleni VB-selejtezőre készülő bő keretbe meghívott két székesfehérvári játékost. Tóth Balázs és újoncként, először Magasföldi József is tagja lehet a szűkebb keretnek.
tovább »
2004. 08. 23
 
Csertői Aurél : Elégedetlen vagyok a csapat teljesítményével. Főleg a mérkőzés hajrájában nem tettek meg egyesek mindent a győzelemért, nem volt eléggé agresszív a játék. A fővárosi klub az első helyzetét kihasználta, ezen kívül nem igazán alakítottak ki gólhelyzetet a vendégegyüttes játékosai. Csatárjaink gyengén produkáltak ezen az estén, a véghajrában a három támadónk a megbeszéltek ellenére nem támadta le az ellenfél játékosait. Nehéz, igazi edzőbuktató sorozatban tartunk és nem lesz könnyű dolgunk Debrecenben sem, de mindent megteszünk a sikerért!
tovább »
2004. 08. 22
 
Videoton FC - FTC 0-1 (0-0) Lehet, hogy a legutóbbi botrányosan véget ért Újpest elleni mérkőzés, ám az sem kizárt, hogy a hirtelen viharos széllel kisért időjárás változás okozta, de az előzetes várakozással ellentétben jóval kevesebben tették tiszteletüket a Sóstói-stadionban. A két együttes összecsapása hosszú évek óta pillanatnyi helyezésüktől függetlenül rangadónak számít, ezt már az első percekben próbálták bizonyítani a csapatok. Képek a mérkőzésről!
tovább »
2004. 08. 21
 
Így látják az edzők a mérkőzés előtt
Csertői Aurél: - Kicsit önmagunkat kellene felülmúlnunk ahhoz, hogy eredményesek lehessünk. Ugyanolyan nehéz mérkőzés vár ránk, mint az Újpest ellen, de remélem, ezúttal sokkal eredményesebbek leszünk.László Csaba: - A bajnokságban eddig hibátlanul teljesített a csapat, de az eddig megszerzett hat pontnak csak úgy lehet igazi értéke, ha szerzünk hozzá még hármat. A Videoton ellen készülünk, de lélekben már a prágai meccsre is gondolnunk kell, mert az a találkozó meghatározhatja a klub jövőjét.A várható kezdőcsapatok Videoton: Sebők - Kriston, Kuttor, Horváth, Kovács - Györök, Zöld, Tóth B., Szabó T. - Hercegfalvi, MagasföldiFTC: Szűcs - Balog, Vukmir, Gyepes - Rósa D., Kapic, Leandro Huszti - Vagner, Bajevski, PenksaJátékvezető: Ábrahám Attila
tovább »
2004. 08. 20
 
Döntés elnapolva
Székesfehérvár MJV közgyűlése tegnap tűzte napirendjére a Videoton FC Kft üzletrészének megvásárlására benyújtott pályázatok értékelését. Sajnos az ülésen nem került sor döntésre, további egyeztetések szükségessége miatt a képviselők úgy döntöttek, hogy augusztus 30-án rendkívüli közgyűlés keretében tárgyalják majd az értékesítés lehetőségeit.
tovább »
2004. 08. 20
 
Videoton FCF - FTC szombat 20,00 óra
Szombaton este újabb rangadóra kerül sor a Sóstói stadionban, a Videoton együttese a Ferencvárost fogadja. Nagyon készülnek a szurkolók is, de nagyon készül a csapat, sőt a vezetők is, hiszen első alkalommal kerül sor egy kis nézőcsalogatóra, ugyanis a mérkőzésen azok között, akik sorsjegyet váltanak (200.- Ft) a jegyük mellé, két darab, bekeretezett és a játékosok által aláírt mezt sorsolnak ki. Természetesen a többi meccsen sem lesz ez másképp, a tervek szerint minden alkalommal kisorsolásra kerül valami ajándék.
tovább »
2004. 08. 20
 
Tegnap délután tartották az illetékesek a biztonsági bejárást a Sóstói stadionban. A kapukat szombaton 17 órakor nyitják ki, de arra is számítani kell, hogy a Csíkvári utat a rendőrség lezárja szombaton, amikor is 20 órától a Videoton FCF látja vendégül a tavalyi bajnokot. Az előzetes érdeklődés nagynak mutatkozik, a hírek szerint legalább 2-3 ezer fővárosi szurkoló kíséri majd el csapatát Székesfehérvárra.
tovább »
2004. 08. 19
 
Milliós nagyságrendű a büntetés
A Magyar Labdarúgó Liga Fegyelmi Bizottsága a mai ülésén úgy döntött, hogy az augusztus 7-i Videoton - Újpest mérkőzésen történt rendbontás miatt a rendező gárdának, a Videotonnak hárommillió forintot kell büntetésként fizetnie, mindemellett meg kell emelnie a rendezői gárda létszámát, valamint minden mérkőzésen két szektort üresen kell hagyni a hazai és a vendégszurkolók között.
tovább »
2004. 08. 17
 
A mérkőzés után megkértük a Videoton vezetőedzőjét, hogy értékelje a látottak alapján a labdarúgókat. Videoton FCF: Sebők Zs. 4 - Kriston 5 (Tereánszky-Tóth 6), Kuttor 6, Koller 5, Kovács H 6.-Györök 5, Szalai 5, Tóth B. 5 , Szabó T. 6 , (Alumona - ), Zöld 6 - Magasföldi 5 (Csordás 5)Vezetőedző: Csertői Aurél:- Egy összeszokott, egységes csapat nem követ el ilyen hibákat, hogy 2-0 után engedjük felállni a Pápát, sőt mi hozzuk fel. Helyzetek itt is ott is előfordultak ,ám Sebők egyéni hibája miatt szépíteni tudott a hazai együttes, majd egyenlíteniük is sikerült. A pontszerzés bár pozitív dolog, de csak akkor ér valamit, ha hozzuk a hazai mérkőzéseket.
tovább »
2004. 08. 15