Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
U-21 Horvátország - Magyarország 1-0 (1-0)
A Fülöp Márton – Regedei Csaba, Vati Zoltán, Balogh Béla, Pollák Zoltán – Bori Gábor (Horváth Gábor, a szünetben), Sándor György, Vadócz Krisztián, Varga Zoltán (Tőzsér Dániel, a 75. percben) – Magasföldi József (Feczesin Róbert, a szünetben), Jovánczai Zoltán összeállításban szereplő magyar válogatott ellen az egész első félidőben fölényben játszott a hazai pályán szereplő horvát U21-es válogatott.
 
Sőt, Eduardo Da Silva 18. percben szerzett góljával meg is szerezte a vezetést a Slaven Bilic irányította csapat. A mieink a szünet előtt csak kontratámadásokig jutottak. A második negyvenöt percben aztán Róth Antal szövetségi edző játékosai vették át az irányítást, és a csapat – a cseréknek is köszönhetően – sorozatban alakította ki az ígéretes helyzeteket (más kérdés, hogy a lehetőségeinkből nem született gól). A 79. percben Balogh Béla rántotta le a gólszerzőt a tizenhatoson belül, de a megítélt büntetőt (Tomic bombáját) az egész mérkőzésen magabiztosan védő Fülöp Márton hárította. A magyar U21-es válogatott a lefújásig rohamozott (még az utolsó percben is veszélyeztette a hazaiak kapuját), ám nem sikerült az egyenlítés. Róth: lehetőségünk volt az egyenlítésre
A találkozót követően Róth Antal elmondta: „baljós előjelek készültünk a mérkőzésre, mert meghatározó játékosaink dőltek ki. Az első félidőben mindez látszott is, és a hazai csapat megérdemelten szerzett vezetést. A szünet után sokat javult a válogatott játéka és lehetőségünk volt az egyenlítésre is, ám a minimális hátrányt nem tudtuk ledolgozni.
www.mlsz.hu
2004.09.03. 22:21
 
Vissza    Nyomtatás