Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Az nb-1.hu szerint Tóth Balázs külföldre szerződik
Az internetes honlap értesülései szerint Tóth Balázs egy külföldi együttes szerződésajánlatát elfogadva hamarosan elutazik, hogy aláírásával szentesítse azt. Balázs ezirányú szándékát Gál László ügyvezetővel közölte a ma délelőtti edzést követően.
tovább »
2005. 01. 18
 
Ma kétszer tréningezik a csapat, holnap meccs
Ma délelőtt és délután is edzéssel készül a Vidi, holnap pedig sor kerül az első felkészülési mérkőzésre. A Sóstói stadion műfüves pályáján a Pécs lesz a vendég 15 órától.
tovább »
2005. 01. 18
 
Egyelőre nem lesz demonstráció
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület és a Red-Blue Devils vezetői és tagjai folyamatosan tartják a kapcsolatot annak ügyében, hogy a Kft-t érintő döntések vajon szükségessé tesznek egy demonstrációt a Városháza előtt. Eredetileg ezen a héten csütörtökön délután került volna sor a tüntetésre, azonban az érdekeltek úgy döntöttek, hogy adnak még egy utolsó lehetőséget a döntéshozók számára, hogy megmentsék ezt a nagymúltú klubot. Amennyiben erre nem kerülne sor -- bár az ígéretek szerint szerdán minden jóra fordul --, úgy a következő hét elején biztosan megmozdulnak a Vidiért szorítók.
tovább »
2005. 01. 17
 
Teremben is készül a Vidi
Az Arany Ászok teremlabdarúgó bajnokság döntőjébe jutott székesfehérváriak a szabadban és teremben is készülnek a tavaszi megmérettetésekre. A teremlabdarúgó bajnokság tegnapi eseményei után eldőlt, hogy a Vidi is résztvevője lesz a debreceni döntőnek, ezért néhány edzést a Videoton Oktatási Központban vezényel le Csertői Aurél vezetőedző. Szerdán azonban a műfüves pálya is benépesül a Sóstón, ugyanis sor kerül 15 órától az első felkészülési mérkőzésre.
tovább »
2005. 01. 17
 
A fehérvári fociügy újabb fejleményéről számol be a mai Fejér Megyei Hírlap.
tovább »
2005. 01. 14
 
Itt a legújabb többségi tulajdonos
Kocsis György, aki többségi tulajdont kívánt szerezni a Videoton FC Kft-ben 57,91% mértékig, ma azt közölte telefonon, hogy szándékát nem tartja fenn a továbbiakban, ugyanis az egyik kistulajdonos -- az AMV Kft, melyben Viniczai Tibor és Maráczy Endre is érdekelt -- elővásárlási jogát érvényesítve igényt tart a többségi tulajdont jelentő üzletrész birtoklására. A csapat játékosai továbbra is várják, hogy jogos járandóságukhoz hozzájuthassanak.
tovább »
2005. 01. 11
 
A magyar válogatott következő ellenfele Szaúd-Arábia lesz, legjobbjaink február 2-án Isztambulban lépnek pályára. Lothar Matthäus szövetségi kapitány megnevezte bővebb keretének tagjait, amelyben elsősorban azok szerepelnek, akik jól teljesítettek a csapat év végi thaiföldi túráján, így például Tóth Balázs is. A barátságos mérkőzés dátuma nem hivatalos FIFA-játéknap, így a kapitány csak azokra az idegenlégiósokra számíthat, akiket elenged klubjuk.(mlsz.hu)
tovább »
2005. 01. 10
 
Horváth Ferenc a Livingstonban
Horváth Ferenc a Livingstonban folytatja pályafutását.Egyelőre fél évre szerződött Skóciába a támadó. Az egykori válogatott csatár féléves szerződést írt alá az élvonal utolsó helyén álló csapathoz, amelynek azonban opciós joga van a támadóra.
tovább »
2005. 01. 10
 
Hercegfalvi Zoli lett a gólkirály
A teremtorna első selejtező körében Hercegfalvi Zoltán lett a gólkirály, aki az alábbiakat nyilatkozta a sportnapilapnak:"Bár csak két napunk volt arra, hogy felkészüljünk erre a küzdelemre, mindenféleképpen meg akartuk mutatni, hogy nem lehet még ezt a csapatot leírni - nyilatkozott a Fehérvár támadója. - A srácokkal amúgy is összeültünk a minap, és megbeszéltük, hogy amíg van remény, addig nem adjuk fel, küzdünk egymásért és a klubért. Ezúttal a tisztes helytállás volt a cél, ugyanakkor én magam abban reménykedtem, hogy legalább a selejtező döntőjéig eljutunk. Ez sikerült, és annak ellenére, hogy a fináléban kikaptunk, nem lehetünk csalódottak, hiszen a selejtezőn elért három győzelmünkkel szerintem jó eséllyel pályázunk arra, hogy a debreceni nagydöntőben is megmérettessünk. A csapatnak is köszönöm, hogy gólkirályi címet nyerhettem. Úgy vélem, ez a szereplés csakis jót tehet a csapatnak, bízom benne, hogy a játékosok hozzáállását látva olyan személyek is fellelkesednek, akik esetleg tehetnek valamit a Fehérvár megmentéséért."
tovább »
2005. 01. 09
 
Döntő : Újpest - FC Fehérvár : 3-2 (1-1)G.:Tóth B., Györök Az Újpest ezzel bejutott a terembajnokságok döntőjébe, míg az FC Fehérvár legjobb másodikként válthat jegyet Debrecenbe.Elődöntő-B FC Fehérvár-Diósgyőr 4-3G.:Szabó, Hercegfalvi, Tóth Balázs (2) Elődöntő-A Újpest-Kelet 2-2 büntetőkkel :4-3
tovább »
2005. 01. 08