Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Videoton szurkolók felhívást tettek közzé
A Videoton szurkolói 2005. január 24-én 17 órakor a Városháza előtt a rendőrségen bejelentett és engedélyezett demonstrációt tartanak, ahová várnak minden Vidi szurkolót, játékost és edzőt.
 



Felhívás



A Videoton szurkolói a Videoton FC Kft körüli áldatlan állapotok mielőbbi megszüntetésének érdekében, 2005. január 24-én 17 órakor Székesfehérváron a Városház téren, a rendőrségre bejelentett és engedélyezett demonstrációt tartanak.

A demonstráció célja, hogy a döntéshelyzetben lévők végre rádöbbenjenek, hogy nem lehet tovább halogatni ezen patinás múltú klub tulajdonviszonyainak rendezését és törvényes működésének elősegítését és biztosítását. A felnőtt csapatnál és az utánpótlásnál dolgozó játékosok, edzők, alkalmazottak várnak arra, hogy ne kelljen tovább létbizonytalanságban élniük, hogy hozzájuthassanak az őket jogosan megillető fizetésükhöz.

A Kft üzletrész értékesítési törekvéseinek elmúlt időszakbeli kezelése katasztrofális és csődközeli helyzetbe hozta a gazdasági társaságot, s ennek eredményeként több alkalmazott, több tíz edző, több száz játékos, több ezer szurkoló érzi úgy, hogy az illetékesek döntésképtelensége, a szükséges intézkedések elodázása ennek a sok sikert megélt klubnak a végét jelentheti.

Mi szurkolók szégyelljük magunkat azok helyett is, akik -- a tényekkel mit sem törődve, kötelezettségeikről tudomást sem véve -- nem tesznek meg mindent a jelen állapot megszüntetéséért. Szégyenünkben pedig úgy döntöttünk, hogy tudatjuk a világgal, mi igenis felelősséget érzünk a piros-kék színek és imádott klubunk iránt. Kérjük, hogy aki valaha is megtapasztalta, hogy milyen csodálatos dolog Videoton szurkolónak lenni, az feltétlen jöjjön el és puszta jelenlétével segítsen imádott klubunk megmentése érdekében!

Köszönettel a szervezők.
2005.01.24. 16:49
 
Vissza    Nyomtatás