Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Okkal marad tátva a szája annak, aki belép a felcsúti Puskás Ferenc Akadémia létesítményeibe. Már a hajdani kúria pálosok által épített pincéjébe telepített orvosi csapat munkája is tiszteletet parancsoló, de az igazi csoda a dr. Mezey György tízéves álmaként megvalósult tesztpálya.
tovább »
2008. 01. 14
 
Menetrend, hétfőtől hétfőig
Az FC Fehérvár felnőtt csapata Felcsúton, a Puskás Ferenc Akadémia lélegzetelállító tesztpályáján kezdte a hetet, kedden pedig itthon, a Sóstói Stadionban gyakorolnak a fiúk. Edzés lesz reggel 9-kor, és délután 3 órakor is. Szerdán „túrázik” a csapat, Diszt László tanítványai este fél 7-től Pozsonyban, a helyi Artmedia vendégeként lépnek pályára. Csütörtökön és pénteken ismét két edzés szerepel a programban, a már bevált reggel 9 órás, illetve délután 3 órás kezdési időponttal. A szombat a felkészülés során rendre meccsnapot jelent, a Vidi fél 12-től, a Sóstói Stadion műfüves pályáján fogadja a Komlót.
tovább »
2008. 01. 14
 
Misa, nagy mackó Ukrajnából
Hétfőn már a kerettel gyakorolt az Ukrajnából, próbajátékra érkezett Mihajlo Deniszov, a kitűnő fizikai felépítésű támadó. A társak által Misának becézett játékos élvonalbeli rutinnal is büszkélkedhet, legutóbb az ukrán elitligából nyáron kiesett marjupoli csapat, az "Iljicsovec" legértékesebb futballistája volt.Örömmel jött Fehérvárra, és jellemző a mentalitására, hozzáállására, hogy vasárnap, a harminc órás utazás után legelőször nem pihenni, hanem edzeni akart.  
tovább »
2008. 01. 14
 
A licenc visszaszerzése után futballügyekben a honlapunknak nyilatkozott először Garancsi István a Fehérvár FC többségi tulajdonosa. A jól ismert pénzügyi szakember megköszöni mindenkinek a segítségét, akik az elmúlt hetekben erejüket megfeszítve küzdöttek azért, hogy az FC Fehérvár továbbra is az élvonalban küzdhessen, és köszönetet mond azoknak is, akik szorítottak a klubért. Ígérete szerint, ha megkérdezzük, a jövőben az FC Fehérvár honlapján rendszeresen elmondja véleményét az illetékességébe tartozó futballügyekről.
tovább »
2008. 01. 12
 
Csapatunk újra a magyar élmezőny hivatalos tagja Az elmúlt hetek megfeszített munkája meghozta gyümölcsét. 2008. január 12-én az MLSZ Fellebbviteli Licencadó Testülete döntésével hatályon kívül helyezte az Elsőfokú Testület 2007. november 30-án hozott 024/2007 (11.30.) licenc visszavonó határozatát, így az FC Fehérvár újra a magyar futball élmezőnyének hivatalos tagja.
tovább »
2008. 01. 12
 
2008. 01. 11
 
A csapat közös célja, hogy megnyerje a Magyar Kupát Bérczy Balázs, az FC Fehérvár új ügyvezető igazgatója – a tulajdonos személyes tanácsadójaként – kedden kezdte meg azokat a tárgyalásokat a játékosokkal, amelyek célja, hogy klubunk futballistái a jövőben megnyugtató, kiegyensúlyozott körülmények között játszhassanak.
tovább »
2008. 01. 10
 
Szombaton már mérkőzés
Hétfőn délelőtt az FC Fehérvár labdarúgócsapata megkezdte a felkészülést.  Heti három alkalommal két edzést is vezényel Disztl László vezetőedző. A felkészülés alatt sok edzőmérkőzést is láthatunk. Az első találkozót szombaton 10.30. órától a Sóstói Stadion műfüves pályáján játssza az FC Fehérvár a Felcsút csapata ellen. A következő találkozó január 16-án, szintén hazai pályán Veszprém ellen lesz.
tovább »
2008. 01. 10
 
Újabb mérföldkőhöz érkezett az FC Fehérvár újraélesztéséhez vezető út. 2008. január 7-én megkezdte a felkészülést a felnőtt és az NBIII-as csapat, illetve ezzel párhuzamosan Dr. Gál András Levente, Garancsi István többségi tulajdonos képviseletében bemutatta az új menedzsmentet valamint a szakmai stábot. A Fehérvár FC Kft ügyvezetője február elsejétől a korábbi válogatott labdarúgó, közgazdász Bérczy Balázs lesz. Dr. Mezey György személyében sportigazgatóként is ismert, garanciát jelentő név dolgozik majd a fehérvári futballért a jövőben. Dr. Gál András Levente bejelentette az új, 3 fős Felügyelő Bizottság összetételét is: Csicsáky Péter - elnök, valamint Ikrényi Zsolt és Szigeti Zsolt - fb tagok. Adótanácsadó: MNG Top- Ker Kft. Biztonsági szolgálat: Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. A klub sajtófőnöke Dénes András.
tovább »
2008. 01. 07
 
2008. január 7-től Disztl László az FC Fehérvár csapatának vezetőedzője.   A 45 éves szakember 18 évesen mutatkozott be a Videoton csapatában, ahol pályafutásának legnagyobb sikereit érte el. Tagja volt annak a legendás Vidinek, amelyik 1985. május 22-én az UEFA Kupa döntőjében a Santiago Bernabéu, stadionban 98.300 néző előtt 1:0 arányban legyőzte a Real Madrid csapatát. Rövid budapesti kitérő után (Bp. Honvéd) Belgiumba az FC Bruges csapatához szerződött. 28-szor játszott a magyar válogatottban, végül labdarúgó pályafutását Székesfehérváron a Parmalat FC-ben fejezte be 1995-ben.
tovább »
2008. 01. 04