Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A város topklubjai szurkolnak az FC Fehérvárnak
Garancsi István, az FC Fehérvár tulajdonosa, jó hangulatú ebéden látta vendégül a csapatsportágak kiemelkedő színvonalú székesfehérvári klubjainak tulajdonosait, vezetőit. A találkozón, amelyet megtisztelt jelenlétével Warvasovszky Tihamér polgármester úr is a legtöbbször a közös értékek és érdekek, valamint az összefogás került szóba.
 
Székesfehérvár Megyei Jogú Város polgármestere pohárköszöntőjében is utalt rá, hogy még mindig milyen sokan szeretik a városban a labdarúgást, ennek ellenére mennyien érezték úgy, hogy amit ez a szó Székesfehérváron takar, attól távol kell maradni. Az FC Fehérvár új menedzsmentjének eddigi lépései azonban reményt keltenek arra, hogy ez a közeljövőben meg volt változni. Ocskay Gábor az Alba Volán hokisainak főnöke arról beszélt, a nagy klubok között korábban is voltak egyeztetések – csak ebből a labdarúgó klub kimaradt.
A kötetlen beszélgetésen sok minden szóba került – de szinte mindig az lett a gondolat vége: a jövőben semmi sem mehet úgy, mint a legutóbbi hónapokban. Az „új” FC Fehérvár az út elején jár, de bírja a fehérvári topklubok szimpátiáját.
2008.01.18. 17:41
 
Vissza    Nyomtatás