Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Fülöp Márton – Regedei Csaba, Vati Zoltán, Balogh Béla, Pollák Zoltán – Bori Gábor (Horváth Gábor, a szünetben), Sándor György, Vadócz Krisztián, Varga Zoltán (Tőzsér Dániel, a 75. percben) – Magasföldi József (Feczesin Róbert, a szünetben), Jovánczai Zoltán összeállításban szereplő magyar válogatott ellen az egész első félidőben fölényben játszott a hazai pályán szereplő horvát U21-es válogatott.
tovább »
2004. 09. 03
 
Már épül a műfüves edzőpálya is
Már javában építik a Sóstói stadionban a volt salakos edzőpálya helyén az új, műfüves játékteret. A pályázaton nyertes kivitelező, a gerelyhajító olimpiai bajnok, Németh Miklós cége által vezetett konzorcium. A pálya mellett megújul a villanyvilágítás is. A munkálatok befejezési határideje október 31-e. A beruházás a GyISM Bozsik-programjának 100 millió forintos támogatásával valósul meg.
tovább »
2004. 09. 03
 
Szombaton pályát avat a Vidi
A héten szerdáig naponta egy edzéssel készült a Videoton, ma és holnap két gyakorlás szerepel a programban, míg szombaton pályaavató mérkőzésre kerül sor Tótszentmártonban. A meccs 16,30-kor kezdődik a Nagykanizsa mellett található községben.
tovább »
2004. 09. 02
 
Már csak 10 hely van a buszon!
A Videoton szurkolói a válogatott szombati, Horvátország elleni mérkőzésére autóbusszal utaznak. A buszon már csak 10 hely kiadó, így aki utazni szeretne Zágrábba, az sürgősen jelentkezzen Varga Róbertnál a 30/356-9132-es telefonszámon. Indulás szombat reggel 8 órakor a Piac-téri parkolóból, útiköltség 4.500.- Ft.
tovább »
2004. 09. 01
 
A Magyar Kupa második fordulójában szeptember 22-én 15,30 órától a Videoton a Soroksár -- Kovács Henrik egykori klubja -- ellenében harcolhatja ki a továbbjutást.
tovább »
2004. 09. 01
 
Az Önkormányzat közleményt adott ki
"Két napirendet tárgyalt Székesfehérvár Megyei Jogú Város közgyűlése a 2004. augusztus 30-ai rendkívüli ülésén. A képviselők nyílt ülésen határozatot hoztak a Sóstói stadion rekonstrukciójának megvalósítására létrejött négyoldalú szerződés módosítására. Eszerint a rekonstrukció II. ütemének megvalósítására a Gyermek-, Ifjúsági- és Sport Minisztérium újabb nettó 133 millió forint támogatást nyújt. Ehhez az idei költségvetési rendeletünk alapján nettó 133 millió forint önrészt biztosít önkormányzatunk, így összesen 266 millió forint fordítható a stadion rekonstrukciójára. Az áfát a Sóstói stadion Üzemeltető és Szolgáltató Kft. áthidaló kölcsönből finanszírozza. Zárt ülésen került megtárgyalásra a Videoton FC Kft.-ben lévő üzletrész értékesítésére vonatkozó javaslat. Az önkormányzat pályázati felhívására határidőben egy pályázat érkezett. Az üzletrésznek a határozati javaslatban szereplő befektető részére történő értékesítését a közgyűlés az éjszakába nyúló tárgyalások után nem hagyta jóvá, ezért ebben a kérdésben a következő ülésen várható döntés.“ www.fmh.hu
tovább »
2004. 09. 01
 
Dr. Szieben László a Magyar labdarúgó Liga elnöke telefonon történt megkeresésünkre nyilatkozott a közgyűlési döntések ismeretében.
tovább »
2004. 08. 31
 
Szegény embert még az ág is húzza: pontlevonás szeptember 10-től?
A Magyar Labdarúgó Liga Fegyelmi Bizottsága ma ismét tárgyalta a Vasas Zoltán, illetve a Videoton közötti peres ügyet. A játékos minden lehetséges fórumon igazat kapott a klubbal szemben, a Videoton ennek ellenére nem fizette ki a védővel szemben fennálló adósságát. A bizottság úgy határozott, hogy amennyiben a Videoton szeptember 10-éig nem rendezi tartozását, fordulónként 3 büntetőpont levonására kerül sor. Ezzel azonban nincs vége, ha ezt követően sem fizet a klub, akkor az MLL további szankciókat - a klublicenc megvonása - is alkalmazhat.
tovább »
2004. 08. 31
 
Viniczai Tibor szerint a tegnapi közgyűlési döntés megerősítette abban, hogy a 2002 óta megindított folyamat politikai kérdéssé nőtte ki magát a Videoton FC kapcsán. Ez már tisztán politikáról szól, amely már ügyvezetősége alatt is érzékelhető volt.
tovább »
2004. 08. 31
 
A sajtótájékoztatón dr. Gógl Árpád elmondta, hogy már a 2002-es választási kampánynak is része volt a Videoton FCF. Mivel az únióban tilos közpénzt költeni a profi sportra és az önkormányzat már eddig több száz milliót költött a Videoton FC Kft-re, nyolc alkalommal javasolták, hogy 2002-től kezdve készüljön vizsgálat a kérdéses időszak tevékenységéről.
tovább »
2004. 08. 31