Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Újra pályázunk, jöhet az EB!
Pénteken jelentik be hivatalosan, hogy Magyarország Horvátországgal közösen adja be pályázatát a 2012-es futball Európa-bajnokság megrendezésére. A zágrábi kormány már a múlt héten jelezte, hogy támogatja az eseményt, és hasonló nyilatkozatra készül a magyar kabinet is.
tovább »
2005. 01. 26
 
Úgy döntöttek, hogy nemet mondanak
A Videoton FC Kft ma délután tartotta újabb taggyűlését, ahol információink szerint egyetlen döntés született, mégpedig az, hogy a Kiss József által képviselt ISM Kft nem lehet tulajdonos.
tovább »
2005. 01. 26
 
Elmarad az edzőmérkőzés!
A ma 17 órára meghirdetett, FC Fehérvár - Vecsés edzőmérkőzés a folyamatos, nagy erejű havazás miatt elmarad!
tovább »
2005. 01. 26
 
100 jegyet igényeltek a Vidi szurkolói
A terembajnokság debreceni fináléjára száz darab jegyet igényeltek a Vidi szurkolói, hiszen nagyon nagy az érdeklődés a vasárnapi torna iránt. A tervek szerint két autóbusszal és autókkal vágnak neki a piros-kék hívek az újabb hosszú túrának. Információkat az érdeklődők Édes Andrásnál kaphatnak a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 01. 25
 
Az UTE és a Debrecen a csoportunkban
A debreceni Főnix-csarnokban vasárnap 14 órától kerül megrendezésre a terembajnokság döntője, ahol a házigazda debreceniek mellett az A csoport tagja az UTE és az FC Fehérvár. A másik trióban kapott helyet az MTK, a Győr és a Sopron.A terembajnokság döntőjének beosztása:A csoport: Újpest, DVSC-MegaForce, FehérvárB csoport: Sopron, MTK, Győr
tovább »
2005. 01. 25
 
A tegnapi demonstráción egy tízpontos petíciót olvastak fel a Videoton szurkolói, akik aztán több százan aláírásukkal is megerősítették a követeléseket. A petíció szövegét az alábbiakban közöljük.
tovább »
2005. 01. 25
 
Megtelt a Városház tér
A Videoton szurkolóinak mai demonstrációján szinte teljesen megtelt a Városház tér, ahol a klub megmentése érdekében tüntettek a piros-kék érzelműek. A 10 pontos petíció felolvasását követően Völgyi Szabolcs, Izsay Donát, valamint Horváth Győző szólalt fel, s több százan aláírásukkal erősítették meg a követeléseket. A demonstrációra érkeztek Veszprémből, Hévízről, valamint volt olyan Kispest szurkolói is, aki a nem éppen békés viszony ellenére személyesen próbálta elősegíteni a Videoton jövőjét. Neki ezúton is tisztelettel köszönjük a segítséget.
tovább »
2005. 01. 24
 
A Videoton szurkolói 2005. január 24-én 17 órakor a Városháza előtt a rendőrségen bejelentett és engedélyezett demonstrációt tartanak, ahová várnak minden Vidi szurkolót, játékost és edzőt.
tovább »
2005. 01. 24
 
Koller Ákos köszöni az együttérzést
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület vezetői tegnap délután meglátogatták a székesfehérvári Szt György Kórházban tüdőembóliával kezelt védőt. Ákos a körülményekhez képest jól érzi magát, azonban még egy hétig nem kelhet fel az ágyból. Rossz hír az is számára, hogy négy hónapon át semmiféle megerőltető mozgást nem végezhet, így nem is tréningezhet. Mindennek ellenére mosolyogva köszönte meg a szurkolók jókívánságait és sok sikert kívánt a hétfői demonstráció lebonyolításához.
tovább »
2005. 01. 22
 
FCFehérvár - Kaposvár 2-1 (2-0)
A ma délelőtti edzőmérkőzésen néha látványos támadást vezetve győzött az FC Fehérvár együttese, amely a Tudor - Tereánszky, Kuttor, Bozics, Horváth G., - Vincze, Szabó, Zöld, Györök - Hercegfalvi, Magasföldi összeállításban játszott. Később szóhoz jutott még Fehér és Hart is. A 100 néző előtt megrendezett meccsen a több sebből is vérző hazai alakulat biztosan szerezte meg a győzelmet.
tovább »
2005. 01. 22