Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Újabb felhívás a Videotonért szorítók felé
A Vidi szurkolói nem nyugodnak bele klubjuk és csapatuk jelenlegi sorsába, ezért újabb felhívással élnek a székesfehérváriak felé.
 


Felhívás

Kedves Székesfehérváriak!
Tisztelt sportszerető polgárok!

2000 nyarát követően elérkezett az a pillanat, amikor a város legnépszerűbb klubjának érdekében nekünk, szurkolóknak kell rászorítanunk az önkormányzatot, hogy a tiszta viszonyok és a törvényes működés biztosítása céljából – a nyilvánosság teljes bevonásával – a szükséges döntéseket sürgősen hozza meg.
Tudjuk, hogy a Videoton FC így vagy úgy, sokakból vált ki indulatokat! Tudjuk, hogy a klub sikereinek időszakában rengetegen szurkoltak a piros-kék színekért!
Várunk minden jóérzésű székesfehérvárit 2005. február 17-én (csütörtökön) reggel 8-tól 9 óráig a Városháza épületébe a város közgyűlésén, hogy jelenlétünkkel segítsük elő a Videoton FC Kft ügyének napirendre vételét, illetve annak nyilvános tárgyalását. És várunk mindenkit ugyanezen nap délutánján 16,30 órára a Városház térre, ahol újabb demonstrációval fejezzük ki azon igényünket, hogy megismerhessük az eddig csak a háttérben meghúzódó, de az adófizetőkre is tartozó tényeket.
Legyél fiatal vagy idős, legyél kövér vagy sovány, legyél nő vagy férfi, legyél politikailag bármelyik oldal szimpatizánsa, legyél Albacomp, Volán vagy akár Cornexi szurkoló, kérünk, hogy gyere és segíts, mert eljöhet a pillanat, hogy az általad kedvelt klub vagy intézmény megszűnése lesz majd napirenden, s akkor Te is úgy érzed majd, hogy szükség van mások együttérzésére.
Most eljött az idő, hogy aki valaha csak egy percet is átélt a fehérvári foci által okozott örömökből, az jöjjön el és segítsen, hogy városunk sportélete épülhessen és ne csonkuljon!

Segítségét előre is köszönjük!

A VIDEOTON szurkolói
2005.02.10. 13:00
 
Vissza    Nyomtatás