Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
FC Fehérvár - Vasas szombat 11 óra
A felkészülési időszak következő összecsapásán a Vidi a Budapesti Vasast fogadja, amely csapat az utóbbi időben komolynak tűnő erősítéseket hajtott végre. Néhány ismerős mindenképpen lesz közöttük a Sóstón, hiszen a vezetők között Vancsa Miklós, az edzők között Disztl Péter, míg a játékosok között Waltner Róbert érkezik majd Fehérvárra. A hazaiaknál Koller és Scwartz még mindig sérült, de a Törökországból hazatért Szabó Tibor és a Németországból visszaérkezett Hercegfalvi Zoltán pályára lép majd.
tovább »
2005. 02. 04
 
Játékosok sétája
A létbizonytalanságban élő fehérvári klub labdarúgói ma este, néhány szurkolóval kiegészülve, jóhangulatú sétára indultak szeretett stadionjuk körül.Egyszer csak azonban... Képek a sétáról ! Rövid MOV formátumú film.Semmi érdekes. ;) (8Mb)
tovább »
2005. 02. 03
 
FC Fehérvár -Dunaújváros 3-1 (2-0)
A hazaiak a Tudor - Vincze, Horváth, Fehér, Csizmadia - Györök, Bozics, Szalai, Lattenstein - Magasföldi, Halgas összeállításban léptek pályára, s már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést Magasföldi és Györök góljaival. A második játékrészben szóhoz jutott Nagy, Hercegfalvi, Hart, Tereánszky, Kerek és Kovács is. Hercegfalvi szerezett gyorsan újabb gólt, amelyre a félidő vége felé válaszoltak a dunaújvárosiak, így kialakítva a 3-1-es végeredményt.
tovább »
2005. 02. 02
 
FC Fehérvár - Dunaújváros szerda 14,30 óra
Az új műfüves edzőpályán kerül sorra a következő felkészülési mérkőzése a hazai csapatnak. Sajnos továbbra sincs hír arról, hogy mikor rendezik az illetékesek a fennálló tartozásokat, pedig az idő vészesen fogy!
tovább »
2005. 02. 01
 
Kiestünk a csoportmérkőzések során
Az FCFehérvár együttese az első mérkőzésen az Újpest, míg a másodikon a Debrecen csapatától szenvedett 3-1 arányú vereséget, így nem jutott az elődöntőbe, ahol mindkét csoportbeli ellenfelünk kikapott. A döntőt az MTK és a Győri ETO játszotta, s a kék-fehérek magabiztos győzelmet arattak, így ők lettek 2005 terembajnokai. Képek a döntőről !
tovább »
2005. 01. 30
 
Hercegfalvi is a csapattal tart
Hercegfalvi Zoltán, miután hazaérkezett Németországból, úgy döntött, hogy elutazik a csapattal Debrecenbe. Zoli játékára most egyébként is óriási szüksége van a csapatnak, mivel kevés a csatár a keretben.
tovább »
2005. 01. 29
 
Két kapus és tizenhét mezőnyjátékos utazik
A Fehérvár FC két kapussal és tizenhét mezőnyjátékossal utazik holnap Debrecenbe, az Arany Ászok terem labdarúgó bajnokság döntőjére. Tudor,Miski, Horváth Gábor, Bozics, Kuttor, Csizmadia, Tereánszky, Kovács, Fehér, Györök, Zöld, Vincze, Lattenstein, Szalai, Magasföldi, Halgas, Nagy Dániel, Kerek Norbert és Fodor Márton. Mint a névsorból is kiderül, védőből igazán nem lesz hiány.
tovább »
2005. 01. 29
 
Vasárnapi részletes program
Vasárnap 13 órától rendezik a debreceni Főnix-csarnokban az Arany Ászok Terembajnokság hatos döntőjét. Újpest-Debrecen (13.00), Sopron-MTK (13.30), Újpest-Fehérvár (14.00), TOP 18-döntő (14.30), Sopron-Győr (15.00), Debrecen-Fehérvár (15.30), MTK-Győr (16.00), elődöntők (16.30, 17.00), döntő (17.30)
tovább »
2005. 01. 28
 
Képben mondom el! - kezdhetném rossz szóviccel az alábbi összeállításunk bevezetőjeként . Elsőként a gálamérkőzéseken készült felvételeket ajánlanám oldalunk böngészgetőinek figyelmébe, majd végezetül az elmúlt három évben készült fotóimból töltöttem fel, sok-sok kérésnek eleget téve (kisebb szortírozást követően).Ez kicsit több mint - 130 könyvtárat és - 4000 megtekinthető fotót jelent!Kellemes nosztalgiázást kíván: Extasee Képek a selejtezőkről ! Képek a döntőkről ! Képek a jubileumi Videoton - Partizánról ! Képek az elmúlt három év mérkőzéseiről !copyright
tovább »
2005. 01. 26
 
Elhunyt Müncz György játékvezető
A Magyar Labdarúgó Szövetség mély fájdalommal értesült Müncz György haláláról. A labdarúgó szakember korábban FIFA-kerettag játékvezető volt, majd az MLSZ játékvezető testülete elnökségi tagja, az ellenőrző bizottság vezetője lett. Müncz György 76 esztendős volt. Temetését február 2-án, szerdán 11 órakor rendezik a Kozma utcai temetőben.A Videoton szurkolóinak minden bizonnyal az 1976-os FTC-Videoton mérkőzés jut róla eszébe, ahol tulajdonképpen a fradinak ajándékozta a bajnoki aranyérmet.
tovább »
2005. 01. 26