Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
FC Fehérvár-Kaposvölgye-VSC Nagyberki 2-0 (0-0)
Székefehérvár, 150 néző
Vezette: Herke Á.

FC Fehérvár: Sebők-Csizmadia, Kuttor, Horváth G. (Fehér Zs.), Vincze Z.-Bozic, Szalai, Fodor (Szekér), Tereánszky-Tóth-Magasföldi (Zöld), Zámbó (Lattenstein)
Vezetőedző: Csertői Aurél
Gólszerzők: Bozic, Tereánszky-Tóth
 


A piros-kékek szombat délelőtti edző-mérkőzésükön nehezen gyűrték le a harmadosztályú ellenfelüket. Csertői Aurél lehetőségei egyre szűkülnek, hiszen a héten távozók után (Szabó Tibor, Hercegfalvi Zoltán és Miski Zoltán) a tervezett kezdőcsapatba beépülő Nagy Dániel bokaszalag szakadást szenvedett, míg Györök Tamás combizom húzódással bajlódik. A hosszú ideje maródiak közül viszont Kovács Henrik és Schwarcz Zoltán már külön edz, és könnyített munkát végez. A fehérváriak szurkolói lassan, de kezdik megismerni a csapatba beépített fiatalokat, igaz majd minden edzőmeccsen újabbakkal találkoznak...

Az FC Fehérvár a jövő héten vasárnap 15 órakor a Tatabányát fogadja a Liga Kupa keretében. Eredetileg a bányászvárosban rendezték volna meg a találkozót, ám a kék-fehérek kérésére megcserélték a pályaválasztói jogot, mivel nem akarták, hogy az NBI/B-s szezonkezdetre tönkre menjen pályájuk gyepszőnyege.
2005.02.20. 21:08
 
Vissza    Nyomtatás