Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Schwarcz és Kuttor nem játszhat Békéscsabán
A szerdai mérkőzésen Dubraviczky játékvezető sárga lapot adott Kuttor Attilának, majd kiállította Schwarcz Zoltánt, miután a fehérvári játékosok hevesen vitatták a hazaiak harmadik góljának szabályosságát. A fegyelmi tárgyaláson a Liga illetékes bizottsága úgy döntött, hogy Schwarcz a következő mérkőzésen nem léphet pályára, de így járt Kuttor Attila is, akinek ez volt a harmadik sárga lapja.
tovább »
2005. 04. 29
 
Sem játékos, sem szurkoló nem pihenhet
Gyorsan túl kell tenniük magukat a játékosoknak a tegnapi vereségen, hiszen szombaton ismét egy hosszú utazást követően kell pályára lépni. Természetesen a szurkolóknak sem szabad, hogy leragadjanak a vereség taglalásánál, ugyanis máris lehetőség van jelentkezni a Békéscsabára induló szurkolói autóbuszra. A kedvezményes útiköltség minden bizonnyal plusz indok lesz az útrakeléshez, a szükséges információkkal Édes András szolgál a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 04. 28
 
A mesterek véleménye
Gálhidi György a Diósgyőr vezetőedzője: - Az első félidőben is jól játszottunk, de ekkor még nem tudtunk gólt szerezni. Örülök, hogy képesek voltunk fordítani, az utolsó harminc perc csodálatos volt, Egressy és Vitelki példamutatóan helytállt. Csertői Aurél a Fehérvár vezetőedzője: - Túlnyomórészt a DVTK akarata érvényesült, a piros-fehérek jobban játszottak. Csapatom rossz felfogásban futballozott, a különbséget mégis túlzottnak tartom.
tovább »
2005. 04. 28
 
A két csapat őszi, fehérvári összecsapásán sima 3-0-ás győzelmet arattak Kuttorék, így némi pszichikai előnnyel léphettek pályára a piros-fehérek otthonában.Érdekes közjáték előzte meg a meccset, történt ugyanis, hogy Tudor kapujánál Dubraviczky nem találta megfelelőnek a hálót, így közel tíz perccel később kezdtek a csapatok... Képek a mérkőzésről!
tovább »
2005. 04. 28
 
Az UEFA 2006 decemberében dönt majd arról, hogy ki rendezheti meg 2012-ben a labdarúgó Eb-t. Erre Magyarország és Horvátország közösen pályázik, Fehérvár az egyik lehetséges házigazda.A debreceni vezetőkkel már korábban tárgyaltak, Győrben és Zalaegerszegen a közelmúltban jártak, míg Székesfehérvárra tegnap érkeztek meg a Magyar Labdarúgó-szövetség illetékesei, dr. Bozóky Imre elnökkel az élen. Jövetelüknek az volt a célja, hogy szemrevételezzék a Sóstói stadion jelenlegi állapotát. Mindezt azért tették, mert az UEFA elé idén júniusban kell a pályázó nemzeteknek (a többi között Olaszország, Görögország, Azerbajdzsán) az anyagot benyújtaniuk, amit az európai szövetség novemberben háromra szűkít majd le, s végül 2006 decemberében száll fel a füst: ki rendezheti meg a 2012-es Eb-t. (fmh.online)
tovább »
2005. 04. 27
 
Mindenki a fedélzeten
A ma délutáni edzésen mindenki gyakorlásra jelentkezett, így Csertői Aurélnak nem kell sérültekkel számolnia. A szurkolók nagy örömére Magasföldi is teljes értékű munkát végzett, s ennek megfelelően jelölték is őt a kezdőcsapatba. Visszakerült Bozics is, akinek lejárt az eltiltása. DVTK: Kövesfalvi - Mogyorósi, Gáspár, Máté P., Dianu - Halgas, Katona, Sipeki, Virágh - Tisza, SiminicFehérvár FC: Tudor - Csizmadia, Fehér Zs., Kuttor, Vincze Z. - Lattenstein, Schwarcz, Bozic - Tereánszki-Tóth, Magasföldi, Györök
tovább »
2005. 04. 26
 
Diósgyőr - Fehérvár FC szerda 18 óra
A Fehérvár labdarúgóinak rengeteget kell utaznia az elkövetkezendő napokban, hiszen holnap Diósgyőrben, szombaton pedig Békéscsabán lépnek pályára. A ma délutáni edzést követően jelöli ki Csertői Aurél vezetőedző a holnapi kezdőcsapatot, amelynek komoly kérdőjele, hogy Magasföldi sérülése vajon miképpen javul. Holnap kiderül Koller Ákos jövője is, hiszen a nagyszerű védő súlyos betegségéből felépülve már játékra jelentkezne, azonban leletei holnap készülnek el a Szt György Kórházban, s csak azok ismeretében lehet szót ejteni játékáról a Vidiben. A csapat holnap délelőtt 11 órakor kel útra.
tovább »
2005. 04. 26
 
A hűséges szurkolók ismét nyerhetnek
A Fehérvár FC technikai igazgatójának, Csucsánszky Zoltánnak köszönhetően a Vidi következő két idegenbeli mérkőzésén -- a vendégszektorban helyet foglaló szurkolók részére -- 2-2 garnitúra Videoton szerelés kerül kisorsolásra a szokásosan 100.- Ft-ba kerülő tombola megvásárlása esetén. Ezen felül pedig a hazafelé útra a klub 5-5 liter sört is biztosít az utazók számára.
tovább »
2005. 04. 25
 
Szerdán irány Miskolc!
A szurkolók számára teljesen mindegy, hogy milyen nap kell meccsre menni, ennek megfelelően szerdán is autóbuszt indítanak -- ráadásul kedvezményes tarifa mellett -- a Vidi Diósgyőr elleni mérkőzésére. Az úttal kapcsolatos információkhoz Édes Andrásnál lehet hozzájutni a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 04. 25
 
Íme az edzők véleménye
Csertői Aurél, az FC Fehérvár vezetőedzője: - Minden poszton ellenfelünk fölé nőttünk. Helyzeteink alapján megérdemeltük a győzelmet, amelyet az EHF-kupa döntőjébe jutott Cornexinek ajánlunk.Reszeli Soós István, a Győri ETO szakmai igazgatója: - Ellenfelünk ajándék tizenegyest kapott. Ezúttal végigtámadtuk a meccset, a fehérváriak kontrái azonban eredményesebbek voltak.
tovább »
2005. 04. 24