Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A tegnapi szurkolói ankéton, amelyet a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület szervezett, bemutatkoztak a szurkolóknak az új tulajdonosok -- Dr Szieben László és Dr Pribely Ferenc --, az új játékosok -- Simon Attila (Békéscsaba), Bartyik Norbert (FC Szeged-kölcsönből vissza), Kocsis Gábor (Dunaújváros), Sitku Illés (Debrecen), Disztl Dávid (Szolnok), Vadász Viktor (saját nevelés), Hoffmann Richárd (Békéscsaba), Dénes István (Kecskemét), Simek Péter és Farkas Balázs (Újpest), Erdei Péter (saját nevelés), valamint bemutatásra kerültek az új mezek is.
tovább »
2005. 07. 29
 
Szurkolói ankét július 28-án 19 órakor
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület -- egyeztetve a szakmai vezetéssel, valamint az új tulajdonossal -- 2005. július 28-án csütörtökön idénynyitó szurkolói ankétot tart, amelyre sok szeretettel várják a csapat szimpatizánsait. Az ankétra a Sóstói stadionban kerül sor. A szurkolók itt találkozhatnak először az új tulajdonosokkal, illetve természetesen bemutatásra kerülnek az új játékosok is.
tovább »
2005. 07. 27
 
Disztl László újra a fehérvári labdarúgás sikeréért dolgozik!
Disztl Lászlót nevezték ki az utánpótlás szakágvezetőjévé! Szerződése három évre szól. Gratulálunk és sok sikert kívánunk neki!
tovább »
2005. 07. 26
 
dr Szieben László a Fehérvár TV-ben!
dr.Szieben László lesz a vendég a Fehérvár Televizióban pénteken 20 óra 05 perctől. Kérdéseiteket telefonon tehetitek fel a műsor ideje alatt.
tovább »
2005. 07. 26
 
Nincs már tartozás a játékosok felé
Tegnap este az új tulajdonos Dr Szieben László arról tájékoztatta honlapunkat, hogy a játékosok és az edzők irányában minden tartozását kifizette az FC Fehérvár Kft, így aztán reményeink szerint nem lehet akadálya a sikeres felkészülésnek és a várhatóan eredményes bajnoki szereplésnek sem.
tovább »
2005. 07. 21
 
Mintegy háromszáz -- zömmel székesfehérvári -- néző előtt játszotta le soros edzőmérkőzését a az FC Fehérvár a móri sporttelepen. A vendégek a Tudor - Csizmadia, Koller, Kuttor, Horváth Gábor - Lattenstein, Farkas Balázs, Simon, Györök - Magasföldi, Sitku összeállításban kezdték a játékot. Sajnos az első játékrészben igazán említésre méltó esemény nem történt, a nézők sem a játékkal foglalkoztak, hanem már a bajnoki esélyeket latolgatták.
tovább »
2005. 07. 21
 
Mór - FC Fehérvár ma 17,30 órakor
Eddig sikeres felkészülési mérkőzéseken van túl Csertői Aurél és csapata, hiszen egy döntetlen mellett minden meccset sikerült megnyerni, ráadásul 25-0 a gólaránya a Vidinek. Ma ismét javíthatnak ezen az arányon, mivel délután 17,30 órai kezdettel Móron vendégszerepel az FC Fehérvár.
tovább »
2005. 07. 20
 
A mai nappal a Fehérvár FC Kft többségi tulajdonosa a Clavis Consulting Kft lett, miután a Székesfehérvár MJV Önkormányzat által birtokolt üzletrész 80 %-át megvásárolta. A többi tulajdonos egyike sem élt elővásárlási jogával, így az ügylet a mai naptól hatályos. A Clavis Consulting részéről Dr Pribeli Ferenc és Dr Szieben László volt jelen a mai Kft taggyűlésen.
tovább »
2005. 07. 18
 
Búcsúzott egy nagy Videoton rajongó
Ma délután nagyszerű eseményen vett részt az FC Fehérvár együttese Nagyszentjánoson. Ennek a falunak a csapatában játszik Juhász István, aki ma 41 évesen véglegesen úgy döntött, hogy abbahagyja a játékot. A hazai nézők nagy meglepetésére, de vastapsa mellett a meccs 75. percében Koller helyén a Vidiben lépett pályára a búcsúzó játékos, s ezzel gyermekkori álma vált valóra, hiszen három éves kora óta a Vidi győzelmeiért szorít. Elmondása szerint az édesapja Vasas szurkoló volt, de ő -- első tévéjük márkájának köszönhetően -- már kicsi korában a Videoton szurkolója lett. Pályafutásának befejezését követően már több ideje lesz a fehérváriak mérkőzéseire kijárni, s legyen a meccs akár Fehérváron, akár idegenben, ő minél több esetben kíván a helyszínen is szorítani a piros-kék sikerekért.
tovább »
2005. 07. 16
 
Ragyogó idő és rengeteg látványosság fogadta a falunapra érkezőket, akik persze leginkább az FC Fehérvár vendégjátékára voltak kíváncsiak. Ötszáz néző előtt kezdődött a mérkőzés pár perc csúszással. A Vidi -- szokás szerint fanatikusaik által támogatva -- a Sebők - Csizmadia, Koller, Fehér, Horváth Gábor - Lattenstein, Simon, Farkas Balázs, Györök - Magasföldi, Sitku összetételben lépett pályára, s az eddig megszokottakkal ellentétben azonnal magához ragadta a játékot. Ez volt egyébként egy hazai játékos búcsúmeccse is, aki később komoly szerepet kapott a Vidi együttesében is.
tovább »
2005. 07. 16