|
 |
Utánpótlás csapataink a hétvégén öt győzelem mellett egy döntetlent értek el, s két vereséget szenvedtek.
tovább »
|
|
2005. 08. 29 |
| |
|
 |
A Borsodi Liga 4. fordulójában az FC Fehérvár együttese a Fáy utcába, a Vasas otthonába látogatott. A két piros-kék gárda összecsapását a helyzeteit szinte százszázalékosan kihasználó fehérváriak megérdemelten nyerték három gólos különbséggel. Képek a mérkőzésről!
tovább »
|
|
2005. 08. 27 |
| |
Trénerek véleménye a meccs előtt |
 |
Egervári Sándor (Vasas): - Nem lesz könnyű feladata a Fehérvár ellen felvenni a küzdelmet, de természetesen hazai pályán csak egyetlen célunk lehet, hogy a három pontot megszerezzükCsertői Aurél : - Tudjuk, hogy jól igazolt az ellenfél, de a tavaszi pontszerzést vagyis a döntetlent szeretnénk megismételni, annak ellenére, hogy eltiltások nehezítik feladatunk megoldását.A Vasas várható összeállítása:Vasas: Németh G. - Balog Zs., Salamon, Tóth A., Elek - Bárányos, Füzi K., Zováth, Rósa (Németh N.) - Waltner, Weitner
tovább »
|
|
2005. 08. 26 |
| |
Vasas - FC Fehérvár szombat 19 óra |
 |
Az őszi idény negyedik fordulójában a Vidi a Vasas vendége lesz Budapesten a Fáy utcában. Az FC Fehérvár együttese a következő összeállításban lép majd pályára: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Lattenstein, Schwarcz, Farkas Balázs, Györök - Sitku, Disztl. Vincze és Disztl számára minden bizonnyal emlékezetes lesz az összecsapás, hiszen Vincze ebben az idényben, Dávid pedig még soha nem volt a kezdőcsapat tagja.
tovább »
|
|
2005. 08. 26 |
| |
Lassan mindenki besárgul |
 |
A Borsodi Liga őszi három fordulójában már kilenc Vidi játékos kapott sárga lapot az aktuális játékvezetőktől. A névsor: Tudor, Koller, Kuttor, Horváth, Simon, Bartyik, Schwarcz, Bozics, Alumona.
tovább »
|
|
2005. 08. 26 |
| |
Van mit javítani |
 |
A szombat esti lesz a Vasas és a Videoton között a 72. mérkőzés, s a statisztikák szerint ebből 24 meccsen nyert a Vasas, 26-szor játszottak döntetlent a csapatok és a Vidi 21 alkalommal hagyhatta el győztesen a játékteret. A Fáy utcában 35-ször esett egymásnak a két piros-kék együttes, és sajnos óriási Vasas fölényt regisztrálhatunk, hiszen a Vidi mindössze négyszer nyert, 11 döntetlen született és 20 fővárosi győzelem.Az összes mérkőzés figyelembe vételével a gólarány 97-91 a Vasas javára, a Fáy utcai meccsek esetében ez az arány 32-64. Az első mérkőzésen 1968-ban 6-1-es fővárosi siker született, a Vidi idegenbeli győzelmei az 1970/71-es (1-0), az 1978/79-es (2-1), a 2000/01-es (2-0) és a 2001/02-es (3-1) bajnokságban születtek.
tovább »
|
|
2005. 08. 26 |
| |
Szervezett utazás lesz Angyalföldre |
 |
A Vidi szrukolóinak egy része szombaton szervezetten utazik Angyalföldre, hogy buzdításával segítsen kiharcolni a győzelmet. A stadionavatón aratott győzelem és az ott tapasztalt küzdeniakarás láttán minden bizonnyal sokan kísérik el a csapatot Budapestre. Az utazással kapcsolatban Édes András szolgál információkkal a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
|
|
2005. 08. 25 |
| |
Pénteken mégis délelőtt |
 |
Eredetileg úgy volt, hogy a Vasas elleni bajnoki találkozó előtti utolsó edzés pénteken délután lesz, de a szakmai stáb úgy döntött, hogy erre délelőtt kerítenek sort 10 órától. A mai tréningen Simon és Simek külön gyakorolt, a többiek egymás elleni játékkal töltötték az időt. Ennek során Kuttor kisebb sérülést szenvedett, de Csertői Aurél bízik benne, hogy szombatra harcképes lesz a Vidi védője, aki az edzést követően vadonatúj motorján távozott a Sóstói stadionból. A szombati kezdőcsapatot holnap este jelöli ki majd a vezetőedző.
tovább »
|
|
2005. 08. 25 |
| |
|
Tegnap délután kint jártunk Magasföldi Józsefnél a csehországi Liberecben. Szerencsére a fiatal csatárnak nem olyan súlyos az állapota, mint azt korábban gondoltuk, jókedvűen fogadott bennünket, valamit szüleit, s elmondta, hogy a korábban az állkapcsába beépített fémlemez tört el, s ezért van szükség a műtétre.
tovább »
|
|
2005. 08. 25 |
| |
Magasföldi balszerencsés sérülése |
 |
Nincs szerencséje a Vidi volt csatárának, hiszen Liberecben egy edzés során ütést kapott az állkapcsára, s ismét meg kell műteni. Mint ismeretes, Böjte Attila ütötte meg úgy Dodit egy győri mérkőzésen, hogy eltörött az állkapcsa, s akkor sokáig harcképtelen is volt. Szülei holnap délben utaznak ki hozzá és másnap, ha minden szerencsésen alakul, akkor haza is hozhatják. Minden piros-kék rajongó nevében jobbulást kívánunk Dodi!
tovább »
|
|
2005. 08. 23 |
| |