Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Vélemények a ma esti válogatott meccsről
A csapat tagjai nagy várakozással tekintenek az esti, Magyarország - Svédország válogatott meccs elé. Honlapunk Csertõi Aurélt, Farkas Balázst és Simek Pétert kérdezte nemzeti csapatunk esélyeirõl. (www.fcfehervar.com)
 

Csertõi Aurél: "Nem lesz könnyû meccs, a svédek nagyon jók. Tippelni nem szoktam, szeretném, ha nyerne a válogatott."
Farkas Balázs: "Már mindent a hétvégi kupamérkõzésnek rendelek alá, így nem a helyszínrõl, hanem otthonról szurkolok a fiúknak. Bízom a sikerben, de sajnos a svédek nagyon jók, így szerintem döntetlen lesz a mérkõzés."
Simek Péter: "Gyõzelemre lenne szükség, hogy maradjon még esély a vébé-részvételre. A svédek nagyon jók, de a náluk nagyobb játékerõt képviselõ argentin csapatot is meg tudták szorítani a magyar válogatott tagjai, így kellõ odafigyeléssel hazai gyõzelem születhet a Puskás Ferenc Stadionban. Sajnálom, hogy nem lehetek ott a válogatottban, de jobb sérülés, mint formahanyatlás miatt hiányozni."
2005.09.07. 17:13
 
Vissza    Nyomtatás