Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A válogatott világbajnoki selejtezői miatt a hétvégén nem rendeznek bajnoki fordulót, de így sem marad mérkőzés nélkül az FC Fehérvár együttese. A gárda pénteken Badacsonytomajon lép fel egy hírverő mérkőzésen a tulajdonos érdekeltségébe tartozó borászat bemutatásával összekötve. Hétközben folytatódik a felkészülés, már az október 15-i Pécs elleni bajnokira készül a csapat.
tovább »
2005. 10. 03
 
50! Gratulálunk!
Simon Attila a Vidi újonnan igazolt játékosa csereként lépett pályára a Zalaegerszeg ellen. Attilának ez volt az 50. NB-1-es mérkőzése, amelyhez ezúton is gratulálunk!
tovább »
2005. 10. 03
 
75.000.- Ft az utánpótlásnak
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület felhívást tett közzé nemrég, hogy egy filmforgatás kapcsán statisztákat keres, ugyanis a gázsi felével minden szurkoló támogatja majd az FC Fehérvár fiatal játékosait. Az egész napos munka végeztével sikerült 75.000.- Ft-ot összegyűjteni, amelyet a szombati mérkőzés szünetében adott át a Baráti Kör Disztl László utánpótlás szakágvezetőnek azzal, hogy annak felhasználásáról szabadon dönthet. Emellett a Sóstói Stadion Kft a forgatás kapcsán megállapított bérleti díj összegéből labdákat vásárolt az utánpótlás részére.
tovább »
2005. 10. 03
 
A felnőtt csapat sikeres mérkőzését követő napon utánpótlás együtteseink is pályára léptek, a ligabajnoki találkozó pedig ma délután 16 órakor kezdődik a Sóstói stadionban.
tovább »
2005. 10. 03
 
Így értékeltek az edzők
Dajka László (ZTE): - A második félidőben szinte felbillent a pálya, mi uraltuk a játékot. A három pont mégis a hazaiaké lett, mert rúgott gól nélkül nehéz eredményesnek lenni. Külön pech, hogy Tudor ma elképesztő bravúrokat mutatott be. Csertői Aurél: - Az eredmény a legfontosabb, és azzal most elégedett vagyok. Kimondottan jól futballozó ZTE-t győztünk le, ha a kontráink bejönnek, talán újabb találatokat is szerezhettünk volna.
tovább »
2005. 10. 01
 
A bemelegítéskor azt latolgatták a szurkolók, hogy vajon hány góllal győz majd a Vidi, azonban volt, aki szoros végeredményt jósolt. Nos, az utóbbinak lett igaza, hiszen egy nem túl jó mérkőzésen csupán egy góllal bizonyultunk jobbnak a kék-fehér zalaiaknál. A nézőtéren egyre több Videotonos sál és zászló tűnt már fel, sőt jöttek Zala megyéből is szurkolni a Vidinek. Volt aki Hévízről jött piros-kék mezben, s volt aki Nagykanizsa sállal a nyakában érkezett. A harmadik percben már Milinte kapujában landolt a labda, s ekkor úgy gondolhattuk, hogy valóban gólzáporos meccs lesz, de aztán csalódnunk kellett, bár a csapat küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgázott, s ezért hálás volt a fehérvári közönség.Képek a mérkőzésről.
tovább »
2005. 10. 01
 
Az első nyilatkozatok
Dajka László (ZTE): - Szűkös a keretem, sok a sérült és beteg játékos. Tisztában vagyunk azzal, hogy kollegám Fehérvárott jó munkát végez, nem véletlenül vezetik a tabellát. De nekünk is vannak céljaink, éppen ezért nekünk is fontos a győzelem.Csertői Aurél: - Az eddigi pozíciónkat szeretnénk megerősíteni, annak ellenére, hogy a vendégek jó játékosállománnyal rendelkeznek. Egy botlástól eltekintve újra formába lendült a ZTE. Biztos kemény, hajtós meccset vívunk majd velük. Az élen akarunk maradni, de ehhez nyernünk kell. A ZTE várható összeállítása: Milinte - Kocsárdi, Sebők V., Kozmér, László A. - Nagy L., Kriston, Balogh Cs., Józsi - Bojovic, Montvai (Spasoljevic)
tovább »
2005. 09. 30
 
Utánpótlás csapataink vasárnap, hétfőn, sőt szerdán is pályára lépnek a bajnokság következő fordulójában.
tovább »
2005. 09. 30
 
Szépen fogynak a jegyek
A Vidi holnapi mérkőzésére szépen fogynak a jegyek, sőt többen most váltották meg bérleteiket is. A beléptető rendszer újabb programozása és tesztelése ezekben az órákban folyik, remélhetőleg holnap délutánra már minden tökéletesen fog működni. A beléptetés meggyorsítása érdekében 6.500 db jegyet előre kinyomtatnak, így a sorbanállás jelentősen lerövidül a kapuknál.
tovább »
2005. 09. 30
 
FC Fehérvár - ZTE szombat 18 óra
Szombaton este a Zalaegerszeg látogat a Sóstói stadionba. A mérkőzés egyik érdekességét az adja, hogy a Kispest kizárását követően éppen a kék-fehérek előzik meg a Vidit a tabellán, a másik érdekesség pedig az, hogy minden bizonnyal egy nagy fehérvári kedvenc, Milinte Árpád védi majd a vendégek kapuját.A Vidi várható kezdőcsapata: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Lattenstein, Bozic, Farkas, Györök - Sitku és Alumona. A kispadra már leülhet az átigazolási huzavona végére érő Kocsis Gábor is, aki most már a fehérváriak játékosa.
tovább »
2005. 09. 30