Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Itthon csak a Vidi!
Magasföldi József az utánpótlás válogatott tagjaként parádésan játszott Bulgáriában a nemzeti tizenegy legutóbbi mérkőzésén, amelyen gólt is szerzett. Dodival a Fejér Megyei Hírlap készített interjút.
 


Magasföldi József, az U21-es magyar válogatott szófiai „hőse“, télen klubot váltana, mert a cseh éllovas Liberecben még nem jutott szóhoz. A szófiai selejtezőn csereként lépett pályára, s fejesgóljával -- majd később a magyarok győztes találatát is eredményező büntető kiharcolásával -- a találkozó főszereplője lett.

A tehetséges futballista az idén nyáron váltott klubot, amikor a magyar bajnokságból a cseh Slovan Liberec csapatához igazolt.

Jelenlegi „kenyéradója“ szárnyal a bajnokságban, hiszen az első helyen áll. Magasföldi szempontjából csak az a „bibi“, hogy eddig még egyetlen percet sem játszott...

- Eddig csak a második csapat tagjaként léptem pályára, s a hat mérkőzésen egy gólt szereztem a 3. ligában. Úgy érzem, hogy az edzésmunkámmal nincs gond, fizikálisan is csúcsközelben vagyok. Ezt a vezetőedző, Viteslav Lavicka is elismerte, de azt is közölte, hogy jelenleg nincs oka arra, hogy a megbontsa a kiválóan szereplő csapatot. Ez a helyzet senkinek sem jó, ezért a télen váltani és játszani szeretnék, s ezt a kérésemet az edző is támogatná. Ha magyar klub kerülne a képbe, akkor az kizárólag csak az FC Fehérvár lehetne - mondta határozottan a játékos.

2005.10.11. 05:45
 
Vissza    Nyomtatás