Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Pécs - FC Fehérvár szombat 18 óra
Csapatunk szombaton a Borsodi Liga következő fordulójában Pécsen vendégszerepel, ahol legutóbb 2-0 arányban győzni tudott. Reményeink szerint folytatódik nagyszerű sorozatunk, s nem éri csalódás a helyszínen szurkoló -- nagyszámú -- Vidi fanatikusokat. A mérkőzést Szabó Zsolt vezeti, asszisztensei dr. Hegyi Péter és Kispál Róbert lesznek. A tartalék játékvezetõ Gaál Bence.
tovább »
2005. 10. 14
 
Siralmas búcsú, negyedik hely
A magyar válogatott ismét csalódást okozott a szurkolóknak, immár sokadszor bukott úgy el a selejtezőkön, hogy igazán esély sem mutatkozott a továbbjutásra. A most lezárult világbajnoki selejtezőmérkőzések után csoportunkban a negyedik helyen végeztünk, így ismét nem bízhatunk abban, hogy egy következő kvalifikációs sorozat sorsolásánál kedvezőbb helyzetbe kerülhetünk az ellenfeleket illetően. Egyetlen vigaszunk az utánpótlás együttes továbbjutása, leginkább azért, mert Lattenstein személyében egy jelenlegi, Magasföldit illetően pedig egy volt Vidi játékos is tagja a nemzeti tizenegynek.
tovább »
2005. 10. 13
 
Most kaptuk a hírt miszerint a Kispest Honvéd csapata hivatalosan is az első osztályban folytathatja a versengést, így csapatunk jól megérdemelt helyéről, a tabella éléről nézhet a soron következő bajnoki mérkőzése elé.
tovább »
2005. 10. 11
 
Szurkolói út Pécsre
A csapat sikeres szereplése okán egyre többen érdeklődnek, hogy lesz-e szervezett szurkolói űt a Vidi pécsi bajnoki mérkőzésére. Október 15-én természetesen indulnak buszok a baranyai megyeszékhelyre, s mint alant olvashatták az érdeklődők, a vendégszektorba féláron válthatók majd jegyek. Az úttal kapcsolatos információkkal Édes András szolgál a 70/555-3968-as telefonszámon.
tovább »
2005. 10. 11
 
Egy igazán hűséges szurkoló
Vannak olyan fanatikusok is a Vidi szurkolói között, akik a "család" minden tagjának biztosítanak valamilyen ajándéktárgyatt. Így tett a mellékelt fényképet beküldő szurkolónk is és gondoskodott arról, hogy igazán hűségeshez kerüljön a becses ereklye.
tovább »
2005. 10. 11
 
Idegenben féláron!
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület vezetői tegnap megbeszélésen vettek részt a Fehérvár FC Kft ügyvezetőjénél, ahol közösen áttekintették az egyesület által korábban megküldött együttműködési megállapodás tervezetet, valamint véleményt cseréltek a legutóbb bejelentett jegyár emelkedésről, illetve annak sajtóban megjelent indokairól. A találkozón finomították az együttműködés szövegezését, amely szerint -- bizonyos területeken -- közösen munkálkodnak a klub további sikerei érdekében. A megbeszélés végén Dr Pribeli Ferenc tulajdonos telefonon jelezte, hogy a csapat következő idegenbeli mérkőzésére ellátogató első 200 szurkoló féláron -- 500.- Ft-ért -- válthatja meg belépőjét a pécsi stadionba.
tovább »
2005. 10. 11
 
Magasföldi József az utánpótlás válogatott tagjaként parádésan játszott Bulgáriában a nemzeti tizenegy legutóbbi mérkőzésén, amelyen gólt is szerzett. Dodival a Fejér Megyei Hírlap készített interjút.
tovább »
2005. 10. 11
 
Hat edzés és a meccs
Csapatunk a héten hat gyakorlással készül a következő feladatra, amelynek megoldása szombaton este 18 órától vár fiainkra. A szurkolók híreink szerint nagyon készülnek a baranyai túrára, de addig is hat alkalommal lesz lehetőségük megtekinteni a Vidit a Sóstón. Hétfőn délután, kedden délelőtt és délután, szerdán délelőtt, csütörtökön délután, pénteken pedig szintén délelőtt lesz edzés. Az ebéd előttiek 10 órától, a délutániak pedig 15,30 órakor kezdődnek.
tovább »
2005. 10. 10
 
Tovább tart a sikertelenség
Utánpótlás csapatainknak nem igazán ment a legutóbbi fordulóban, sajnos a két utolsó mérkőzésen egyaránt vereséget szenvedtünk, s ami különösen fájó, mindkétszer a Ferencváros ellenésben. Az U-17-es csapat 3-1, míg az U-19 5-3 arányban maradt alul a Sósóti stadionban ellenfelénél.
tovább »
2005. 10. 09
 
50%-os mérleg a fiataloknál
Pénteken újabb négy utánpótlás csapatunk lépett pályára. A mérleg: egy gyõzelem, két döntetlen és egy vereség. U12 FC Fehérvár - Tatabánya 1-1 Gólszerzõnk: Géresi U14 FC Fehérvár - Tatabánya 0-4 U16: III. kerület - FC Fehérvár 2-3 Gólszerzõink: Schneider (2), Lelkes U18: III. kerület - FC Fehérvár 1-1 Gólszerzõnk: Erdélyi. Pénteken az U17-es és az U19-es csapatunk játszik hazai pályán a Ferencváros ellen. Mindkét találkozó 10 órakor kezdõdik.
tovább »
2005. 10. 08