Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A vonal másik végén: "Jaksi"
Tereánszky-Tóth Pétert telefonon kérdeztük a találkozóról.
Mi várható a mai mérkőzésen?
- Annak ellenére, hogy a Fehérvár több ponttal vezeti a tabellát, természetesen nem verhetetlen csapat. Nagyon masszívak, amint azt az eredményeik is mutatják, de bízom benne, hogy mi minél előbb kijövünk ebből a nyeretlen sorozatból és megszakad ez a rossz széria. Mindent megteszünk, hogy ponttal, pontokkal távozzunk Fehérvárról.
 

- Elég jól ismered a Vidit. Véleményed szerint minek köszönhető a Fehérvár remek szereplése?
- A csapat magja együtt maradt, ráadásul egy-két olyan játékost is igazoltak, akik valóban erősítést jelentenek. Egyébként már a régi csapattársak is várják, hogy találkozzunk, mint ellenfél. De kilencven percre félre tesszük a barátságot és amennyiben lehetőséget kapok, én minden erőmmel a Kaposvár sikeréért fogok küzdeni. Jó érzés lesz hazatérni, még ha ellenfélként teszem is.
- Mi lehet számotokra a sikeres szereplés kulcsa?
- A Vidi védelme betonbiztos, nehezen átjárható. Sokat kell földön tartani a labdát és bátran, távoli lövésekkel próbálkozni. Nekünk mindenképpen egy masszív védekezésből kell kiindulnunk. Abban biztos vagyok, hogy helyzeteink ezúttal is lesznek, de figyelnünk kell, hogy nagyobb százalékban használjuk ki az adódó lehetőségeinket.
A kaposvári csapat 16 órára érkezik a stadionba.
2005.10.22. 11:35
 
Vissza    Nyomtatás