Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Vidi immár harmadszor játszik döntőt a Magyar Kupa történetében. Sajnos eleddig nem sikerült elhódítani a díszes serleget, de május 17-én ismét előttünk áll majd a győzelem lehetősége. 1982 és 2001 után a 2006-os év hozhatja el a székesfehérvári szurkolók számára azt, amire már oly régóta várnak. Szerdán az Üllői úti stadionban több ezer fanatikusunk előtt lesz lehetőség a magasba emelni a Magyar Kupát.
tovább »
2006. 05. 14
 
Az edzők véleménye
Sisa Tibor (Tatabánya): - Sajnos a gólunk minket zavart meg, pedig akkor nem játszottunk rosszul. Mi azt hittük, hogy felkészültünk a Fehérvár szabadrúgásaira, szögleteire, a végeredmény sajnos nem ezt mutatja. Csertői Aurél: - Akkor kaptunk észbe, amikor az ellenfél vezetett, keményen meg kellett dolgoznunk azért, hogy fordítani tudjunk. A kiállítás után kicsit felborult a rendszerünk, ám úgy érzem, hogy jó csapatot győztünk le magabiztosan.
tovább »
2006. 05. 14
 
Elkapkodták a jegyeket!
Még nem telt el 24 óra a kupadöntőre szóló jegyek árusításának megkezdése óta és már csak alig néhány tucat jegy vár gazdára! A vonatjegyek nagy része is elkelt már, így aztán igyekeznie kell annak, aki jegyet akar szerezni magának, márpedig jópár szurkolónak még nincsen zsebében a belépő. Gál László ügyvezető a hétvégén megrendeli a felkínált plusz 1.100 belépőt, így aztán hétfőn és kedden még lesz lehetőség a jegyek megvételére. Az árusítás egyébként szerda délben zárul!
tovább »
2006. 05. 13
 
A hazai nézők számára igen-igen szokatlan időpontban kezdődött a mérkőzés, hiszen délután három órakor ebben a bajnoki évben még nem játszott a Vidi. Ennek ellenére 3000 néző volt kíváncsi a találkozóra, amely előtt Horváth Ferencet 250., Schwarcz Zoltánt 200., Koller Ákost pedig 150. bajnoki mérkőzése alkalmából köszöntötték a vezetők. Képek a médiatárban
tovább »
2006. 05. 13
 
Roham a jegyekért
21 óra után érkeztek a jegyek Székesfehérvárra. A gyors elosztást követően a Mindíg-várban lehetett hozzájutni elsőként és bizony szép számú fanatikus az északa folyamán mintegy 300 darabot vásárolt. Reggel kilenckor a Kuti Sport üzlet is kinyitotta a várakozók előtt a kaput és az első negyed órában kb. 100 belépő talált gazdára. A többi jegyárusító helyen is hasonló kedvvel támadtak a szurkolók. JEGYRE FEL! Aki még nem vette meg az indulhat máris, nehogy lemaradjon a döntőről! A stadionban 10 órától nyit a főpénztár. A belépőket szerda 12 óráig lehet(ne) megvásárolni.
tovább »
2006. 05. 13
 
Videoton - Szabadka öregfiúk mérkőzés hétfőn este
Hétfőn este 19 órakor a Sóstói stadionban ismét összecsapnak egymással a Szabadka és a Videoton öregfiúk csapatai. A vélhetőleg igen-igen jó hangulatú találkozón a vendégek között pályára lép Kusztudics, Kijundzsics, Kuntics, Dulics és a VOK-ban nem is olyan régen látott Savics. A mieinknél láthatjuk majd Disztl Lászlót, Petres Tamást, Milinte Árpádot, László Csabát, Máriássi Zsoltot és Csucsánszky Zoltánt. A mérkőzést után egy kellemes vacsora várja a játékosokat, ahol gulyásleves és malacsült lesz a menü. A meccsre természetesen szeretettel várják a szurkolókat a szervezők!
tovább »
2006. 05. 12
 
Magyarul Lesajnáljuk SZurkolóinkat
Az új szóösszetétel remekül illik ahhoz a szervezethez, amelynek égisze alatt zajlanak a Magyar Kupa küzdelmek. Mára bebizonyosodott, hogy a magyar labdarúgás legfelsőbb szervezete semmibe veszi mind a csapatokat, mind pedig a szurkolókat. Vajon mi másért is történhetett mindaz, amivel az elmúlt időszakban szembesülnünk kellett. Először a döntő időpontját módosítgatták, majd most jött a jegyelővétellel, illetve nem vétellel kapcsolatos herce-hurca. A legújabb információink szerint ma 18 órára kell az FC Fehérvár ügyvezetőjének a szövetségbe mennie, ahol várhatóan majd megkapja a belépésre szolgáló tiketteket. Mindeközben a kijelölt értékesítési helyeken ideges és aggódó szurkolók fordulnak meg percről-percre, s joggal gondolják, hogy lesajnálja őket a magyar foci vezérkara.
tovább »
2006. 05. 12
 
FC Fehérvár - Tatabánya szombat 15 óra
Az óriási érdeklődéssel várt Magyar Kupa döntő előtti hazai mérkőzésén a Tatabánya ellen -- az RTL Sportclub televíziójának kamerái előtt -- lép pályára a Vidi. Bár már mindenki a szerdára készül, a csapat azonban a bajnokságban is szeretné folytatni jó szereplését és csak a győzelem megszerzésében bíznak, bár Csertői Aurél szerint nagyon masszív együttes az ellenfél. A Vidi összeállítása: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Horváth Gábor - Schwarcz, Dvéri, Farkas Balázs, Lattenstein - Alumona, Sitku. 
tovább »
2006. 05. 12
 
Később érkeznek a jegyek!!!
Az MLSZ közlése szerint, technikai problémák miatt késik a  Magyar Kupa mérkőzésre szóló belépőjegyek értékesítésének megkezdése. Valószínűleg csak pénteken késő délután érkezhetnek a jegyek Székesfehérvárra.
tovább »
2006. 05. 11
 
Megyebíró hatodszor
A Magyar Kupa döntőjét a Megyebíró János (Székely Ferenc, Tompos Zoltán) hármas fogja vezetni a játékvezető küldő bizottság döntése szerint. Megyebírónak ez lesz a hatodik mérkőzése az elmúlt rövid időszakban, amit a Vidinek vezet.
tovább »
2006. 05. 11