Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
FC Fehérvár - Sopron szombat 18 óra

Ma este tartalmas programja lesz annak, aki kilátogat a Sóstói stadionba a Vidi Sopron elleni mérkőzésére. A találkozó előtt ejtőernyősök szórakoztatják a nagyérdeműt és ők hozzák a labdát is, valamint a klub hivatalos zászlóját. Közvetlenül a kezdő sípszó előtt a Videoton FCF Baráti Kör Egyesület köszönti a kupagyőztes csapat játékosait és vezetőit, valamint így tesz majd Végvári László is, aki újabb dalt írt erről a sikerről. A főlelátó alatti épületben pedig hivatalosan is átadják a VIP szintet, erre az alkalomra közel 300 meghívottat várnak a szervezők.

 

A vendégek edzője már volt ünnepelve ebben a stadionban, de a hazai szurkolók természetesen Csertői Aurélt és csapatát szeretnék sikerrel búcsúztatni ettől az idénytől hazai pályán.

Vass László (Sopron): - Nagyon nehéz mérkőzésre számítok. Ellenfelünk a bajnoki címért, mi viszont a presztízsünkért szállunk harcba. Szeretnénk kilábalni az utóbbi mérkőzéseken tapasztalt negatív sorozatunkból.

Csertői Aurél: - Célunk, hogy győzelemmel búcsúzzunk a hazai közönségtől. A bajnoki címért folytatott versenyben maradáshoz mindenképpen szükségünk van a három pontra.

2006.05.27. 07:13
 
Vissza    Nyomtatás