Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Tréning menetrend
Nagyon fontos, hogy csapatunk mielőbb magára találjon és újra sikeres legyen a bajnoki pontvadászatban. Ennek tudatában folyik a felkészülés ezen a héten is, melynek keretében ma 10 és 17 órakor, míg a hét többi napján 10 órakor tart edzést a szakmai stáb a keret tagjai számára.
tovább »
2007. 04. 17
 
Vadász és Fekete a válogatottban
Róth Antal, az utánpótlás válogatott szövetségi kapitánya úgy döntött, hogy a korosztályos nemzeti csapatban számít Vadász Viktor és Fekete Attila játékára. Ennek megfelelően a két fiatal a mai és a holnapi napot a válogatottal tölti.
tovább »
2007. 04. 16
 
A szomorú emlékű tegnapi vereséget követően 20 órától lépett pályára liga csapatunk Tatabányán és fölényes, 5:1 arányú győzelmet aratott. A mérkőzésen játszott Antonio Kovac is Kuttorral és Horváth Ferenccel ellentétben, akikre vonatkozóan Marijan Vlak jelezte Disztl László felé, hogy ne számoljon velük.
tovább »
2007. 04. 15
 
Tornyi Barnabás (Tatabánya): Meglepően jól játszott a Fehérvár az első félidőben, azonban ennyire nem szabadott volna megijedni csapatomnak. A szünetben olyan kemény hangot ütöttem meg az öltözőben, amelyet az utóbbi két hétben nem szokhattak meg tőlem a játékosok. A második félidőben ésszel focizott a csapat és egy kis szerencse is kellett a győzelemhez. Ahogy a második félidőben játszottunk azt kellene kitolni kilencven percre és hat mérkőzésre. Marijan Vlak: Művészet volt 2-0-ról elveszíteni a mérkőzést. Az első félidőben jól játszottunk, így érthetetlen számomra, miért roppant össze a csapat. Gratulálok ellenfelünknek, nagyon igyekeztek jó eredményt elérni.
tovább »
2007. 04. 15
 
Csapatunk figyelemreméltó első félidőt produkálva megérdemelten szerzett kétgólos vezetést a kiesés elkerüléséért küzdő Tatabánya ellen, de ez sem volt elég a várva várt sikerhez. A második félidei érthetetlen, szétesett, minden korábban látott harcosságot és elképzelést nélkülöző játék megbosszulta magát, a Tatabánya élt is a lehetőséggel, és a látottak alapján teljesen megérdemelt szerezte meg a győzelmet. Aki azt hitte a Debrecen elleni meccs után, hogy ennél nem jöhet rosszabb, az ismét csalódhatott. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 04. 14
 
Koller lesz a csapatkapitány
Mivel a korábbi csapatkapitány Kuttor Attila kereten kívülre került, így meg kellett oldani pótlását a csapatkapitányi posztot illetően is. Nos, Marijan Vlak úgy döntött, hogy erre a legalkalmasabb személy Koller Ákos, így ma már az ő vezetésével fut ki a pályára a Vidi. Fehérváron nem újkeletű, hogy az edző jelöli ki a csapatkapitány személyét, hiszen korábban Csertői Aurél döntött úgy, hogy a karszalagot "Kutya" viselje.
tovább »
2007. 04. 14
 
Az MLSZ pénteki közgyűlése úgy döntött, hogy megszünteti a Magyar Labdarúgó Ligát (MLL), és minden jogot visszaapportál az anyaszervezetbe, azaz az MLSZ-be.
tovább »
2007. 04. 14
 
Kevés lesz a parkoló Tatabányán
Remélhetőleg sok Vidi szurkoló gondolja úgy, hogy továbbra is ott a helye a csapat mellett és elutazik ma délután Tatabányára. A helyi rendezők felhívták a figyelmet, hogy a pálya mellett autókiállítás lesz a meccs időpontjában, így várhatóan sok parkolóhely már foglalt lesz. Éppen ezért érdemes időben elindulni, hogy mindenki rendben letehesse autóját. A legutóbbi tatabányai mérkőzésünkön előfordult, hogy a rendőrök olyan helyre irányították a vendégszurkolók autóit, ahol aztán a találkozó végére bírságcédula virított a szélvédőn. Kérünk mindenkit, hogy alaposan tájékozódjon, mielőtt leállítja gépkocsiját.
tovább »
2007. 04. 14
 
Vigyázz Balázs!
A szombati mérkőzést Vad II. vezeti majd, akivel kapcsolatban különösen Farkas Balázsnak vannak nem éppen kellemes emlékei. A sípmester segítői Ortó Gyula és Márkus Tamás lesznek.
tovább »
2007. 04. 13
 
Marijan Vlak: Bízom a győzelemben
A Vidi vezetőedzője úgy értékelte, hogy jól sikerült a felkészülés és nagyon bízik abban, hogy sikerül majd győzni Tatabányán. Azt azonban hozzátette, hogy az elmúlt napok feszültségei reményei szerint nem látszik majd meg a pályán nyújtott teljesítményben.
tovább »
2007. 04. 13