Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Csapatunk a REAC 2-0-ás vezetését követően döntetlenre hozta a szezon utolsó mérkőzését, de súlyos árat kellett fizetnie érte. Három játékosunknak is sérülés miatt kellett elhagynia a pályát, és az első hírek szerint Julinho bokatörést, Simek Péter lábujjtörést, Bölcsföldi Viktor pedig térdkeresztszalag-szakadást szenvedett.Mindhármójuknak mielőbbi felépülést kívánunk! Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 05. 26
 
Sápi vezeti a meccset
A Vidi szezonzáró mérkőzését Sápi Csaba vezeti majd, asszisztensei pedig Fehér Gyula és Berettyán Péter lesznek. A negyedik játékvezető feladatait Farkas Ádám látja el, az ellenőr pedig Ring János lesz. 
tovább »
2007. 05. 25
 
Disztl László: Győzelemmel kívánunk búcsúzni
A Vidi pályaedzője kijelentette, hogy a csapatnak győzelemmel kell búcsúzni a szurkolóitól, mindemellett a tudásbeli különbség is ezt prognosztizálja. Nehéz mérkőzés lesz, hiszen az ellenfél a kisés elkerüléséért vélhetően mindent meg fog tenni, de ez nem lehet akadálya a sikernek.
tovább »
2007. 05. 25
 
FC Fehérvár - REAC szombat 18,00 óra
A 2006/2007-es bajnoki év utolsó mérkőzésére kerül sor szombaton este 18 órától a Sóstói stadionban. Érdekes összecsapásra van kilátás, hiszen most búcsúzik a Vidi hazai közönségétől, és bár kieső helyen található az ellenfél, éppen ez adja a pikantériáját is a találkozónak, hiszen a REAC vélhetően győzelemre törekszik, hogy vetélytársaival szemben a végső elszámolásnál előnybe kerülhessen. Az FC Fehérvár mindenképpen szeretné megtartani ötödik helyezését, ehhez viszont szükségesek az újabb bajnoki pontok. Marijan Vlak a délelőtti edzést követően csapatot hirdetett, amely így fest: Sebők - Fehér, Baranyai, Koller, Mohl - Farkas, Bozic, Julinho - Simek, Dajic, Vayer.
tovább »
2007. 05. 25
 
Az első fokon elutasított kérelmünket követő fellebbezés tartalmát átvizsgálva a másodfokú licencadó testület hivatalosan is jelezte, nincs akadálya a Vidi első osztályú szereplésének.
tovább »
2007. 05. 25
 
Technikai jellegű, labdás edzés volt ma
A tegnapi felhőszakadás következményeként nagyon fellazult a centerpálya, így a hátsó füvesen vezényelt edzést délelőtt Mraijan Vlak a keret tagjainak. Csobánki, Mészáros, Fekete és Dvéri továbbra is sérültek, így nélkülük folyt a tréning, amelyen elsősorban a technikai jellegű gyakorlatok vitték a prímet. Holnap még egy edzésre kerül sor, majd szombaton a bajnokság utolsó mérkőzését játszuk a REAC ellenében.
tovább »
2007. 05. 24
 
Ünnepélyes bejelentés helyett ezúton szeretném tájékoztatni a Videoton szurkolóit és a fehérvári embereket, valamint a futball klubért aggódókat, az alábbiakról :   A klub tulajdonosi szerkezete megváltozott és ebből átmenetileg - amíg a klub adósság viszonyai nem rendeződnek - 80 %-nyi üzletrésszel már a FETÉV-SZER Kft rendelkezik. A klub anyagi helyzetének gyors rendezését követően a FETÉV-SZER Kft nem kíván többségi tulajdonos maradni, hanem ezt a lehetőséget átadja egy új tulajdoni szerkezetű tulajdonosi közösségnek, amely a futballt szereti és lokálpatrióta érzelemvilággal is rendelkezik. A Fetév-Szer nem üzleti szándékkal vásárolt többségi üzletrészt, hanem a régóta rendezésre váró helyzet mielőbbi megoldása érdekében tette mindezt. Bízva a fehérvári futballszerető cégek és üzleti körök segítségében, valamint a futballklub jelenlegi kistulajdonosainak segítő együttműködésében, a mielőbbi konszolidált helyzet megteremtésére törekszünk. Amennyiben ezen törekvései során cégem egyedül marad, akkor önállóan kívánom a konszolidált helyzetet megteremteni, ehhez kérem a Vidi szurkolóinak türelmét és segítségét. A FETÉV-Szer a klub jelenlegi vezetésével, illetve az önkormányzat segítségével a klubot hozzájuttatta a 2007/2008-as bajnoki évre szóló klublicenszhez. Szauerwein Tivadar FETÉV-SZER Kft ügyvezető igazgató
tovább »
2007. 05. 23
 
Levették a mintát
Ligabajnoki mérkőzésen csapatunk sikeresen levette a mintát a "nagyoktól" hiszen Kocsis és Disztl góljaival 2-0 arányban győztek Újpesten. Újpest - FC Fehérvár 0-2 (0-1)
tovább »
2007. 05. 22
 
Ki ne emlékezne, vagy ki ne hallott volna a Vidi 1984/85-ös, diadalmas UEFA-kupa meneteléséről. Akik voltak olyan szerencsések, hogy aktív szurkolóként megélhették ezt az időszakot, azok soha nem felejtik a nagyszerű mérkőzéseket, s az erre feltett koronát, amikor Májer Lajos góljával győzni tudtunk a Real Madrid otthonában a kupa döntőjében 1985. május 22-én. Azaz 22 éve. "A 86. percben aztán jött a csoda! Wittmann ment el a jobb szélen, beadása Sanchisról a jobbösszekötő helyén álló Májer elé pattant. A csatár egyből lőtt, s a labda bombaként vágódott a bal felső sarokba. 0-1..."REAL MADRID: Miguel Angel - Chendo, Stielike, Camacho, Sanchis - San José, Butragueno, Michel - Santillana, Gallego, Valdano (Juanito 57. perc) VIDEOTON: Disztl P. - Csuhay, Horváth, Disztl L., Végh - Burcsa, Csongrádi (Wittmann 57. perc); Vadász - Májer, Szabó, Novath (Palkovics 51. perc)
tovább »
2007. 05. 22
 
Mestermérleg
Urbányi István (Újpest): - Azért hívtam oda a játékosokat, hogy ne meneküljenek be az öltözőbe. Vannak nehéz pillanatok, de ebben a szezonban voltak szép sikerek is, ezt sem szabad felejteni. Az fusson be, aki fél, de az ne is jöjjön ide. Nagyon elfogytunk a szezon végére, kevés játékosunk van, aki egy ilyen mérkőzésen pluszt tud nyújtani. Fel kell készülni a következő meccsre, ez a legfontosabb. Disztl László (FC Fehérvár): - Nagyon jó mérkőzésnek láttam, kezünkben tartottuk a találkozót, védekezésben és támadásban is ellenfelünk fölé nőttünk. Próbáltuk a saját játékunkat játszani, a védelmünk stabil volt, jól meg tudtuk játszani a széleket.
tovább »
2007. 05. 21