Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Külföldre igazoltak ültek a kispadon

Az idénynyitó edzésre kilátogató szurkolók örömmel szorítottak kezet a Vidiből korábban külföldre igazolt labdarúgókkal, akik látogatást tettek a Sóstói stadionban. Schwarcz Zoli elmondta, igaz, hogy alacsonyabb osztályban, de német bajnok lett, azonban mégia hazatér Magyarországra. Sitku Illés "Béla" is mosolyogva üdvözölte a fanatikusokat, de sejtelmesen csak annyit közölt, nem tudja, hogy mit hoz a jövő számára, mindenesetre hétfőn Fehérváron edz. Györök Tamás jól érzi magát Görögországban, de jó volt számára igazi sóstói levegőt szívni. Persze itt voltak a jelenlegi keret tagjai is, azonban voltak hiányzók. Julinho, Bozic és Koller szerdán kapcsolódik be a munkába, Kuttorral pedig közölték a vezetők, hogy távozhat a csapatból.

 

Bölcsföldi a műtétjét követően csak civilben nézte az edzést, amelyen 28 játékos rótta a bemelegítő köröket. Sebők, Németh, Erdei, Borbély, Fehér, Horváth Gábor, Mohl, Baranyai, Nemes, Kakas, Horváth Ádám, Lattenstein, Nagy Dániel, Farkas, Disztl, Pálfi, Meggyes, Kocsis, Mészáros, Csobánki, Fekete, Simek, Vayer, Dvéri, Dajic, Vadász, Kerekes és egy szerb fiú -- akiről semmit sem sikerült megtudni -- jó hangulatban végezték a gyakorlást. Marijan Vlak, Hrvoje Braovic, Disztl László és Disztl Péter legközelebb holnap reggel 9 órakor tart edzést. A felkészülési szakaszban híreink szerint több próbajátékost is tesztelnek majd, s visszatérnek a kölcsönbe adott játékosaink is, hiszen a keret két részre oszlik, s a második csapat az NB-III-as küzdelmekre készül majd.

2007.06.15. 21:18
 
Vissza    Nyomtatás