Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Ma délelőtt sorsolták az MLSZ székházában a Magyar Kupa következő fordulójának párosítását. Ennek alapján az FC Fehérvár ellenfele a DVSC csapata. Az első mérkőzés 2008. március 19.-én Székesfehérváron, a visszavágó március 26.-án Debrecenben lesz.
tovább »
2007. 11. 09
 
Emlékezés
Egyperces gyászszünettel kezdődött a tegnapi mérkőzés. Szerdán tragikus hirtelenséggel elhunyt Nagy László. Nagy Dániel édesapja, a MÁV-Előre SC volt labdarúgója. Emlékét megőrizzük.
tovább »
2007. 11. 08
 
Jó első félidő után a második játékrészre visszavett a tempóból az FC Fehérvár. Az Eto átvette az irányítást és izgalmassá tette a mérkőzés végét.   Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 11. 07
 
Cél a továbbjutás
A Ligakupában már kiharcolta a továbbjutást a Győr ellen az FC Fehérvár. Ma a Magyar Kupában is cél a negyeddöntőbe kerülés. Az első mérkőzésen Győrben, Brnovic és Sitku góljaival 1-1-es eredmény született. Az eredmény az FC Fehérvárnak kedvezőbb az idegenbe rúgott gól miatt, viszont az Eto elleni mérkőzések eredményeit figyelembe véve a hazai győzelem még hiányzik a sorból. A Ligakupában, idegenben sikerült a továbbjutás, így hazai pályán vélhetően győzelemmel búcsúztatjuk a Győrt a Magyar Kupából. A mérkőzést este 18 órától rendezik a Sóstói Stadionban.
tovább »
2007. 11. 07
 
Fegyelmi határozatok
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága keddi ülésén határozatokat hozott a Soproni Liga találkozóin történt szabálytalanságokkal kapcsolatban. Az FC Fehérvárt érintő büntetések a következők.     Csobánki Ádám, 1 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás.Varga Endre technikai vezető, 2 bajnoki mérkőzésre eltiltva a kispadtól.
tovább »
2007. 11. 07
 
Az MLSZ Versenybizottsága a televíziós közvetítések miatt módosította egy Liga Kupa-találkozó, valamint egy, a Soproni Liga 15. fordulójában lejátszásra kerülő mérkőzés időpontját.
tovább »
2007. 11. 06
 
Így látták az edzők
Marijan Vlak: Taktikai harc folyt a pályán sok szépség nélkül. A főszereplők miatt nem tudtunk nyerni. Gratulálok a játékosaimnak a harcias játékért, 13 ember ellen nagyon nehéz volt. Miroslav Beranek: Nem kezdtük túl jól a mérkőzést. Nem tudtuk jól megjátszani a labdákat. A második félidőben egy rövid időre jól játszottunk, utána viszont visszaestünk.
tovább »
2007. 11. 05
 
A Soproni Liga 13. fordulójának záró találkozóján az FC Fehérvár a DVSC csapatát fogadta. Az első félidőben mindkét csapat tudása alatt játszott. A nem túl színvonalas első félidő legnagyobb helyzetét Horváth Gábor puskázta el a 45. percben. A gyenge első félidő után felpörögtek az események. Képek a mérkőzésről
tovább »
2007. 11. 05
 
Sűrű program elé néz az FC Fehérvár együttese. Ma este 18 órakor a Soproni Liga 13. fordulójának záró találkozóján az FC Fehérvár a DVSC csapatát fogadja. A tét nem kicsi, egyik oldalról sem. A Debrecen győzelem esetén ismét visszaveheti az első helyet a Honvédtól. Az FC Fehérvár a 9. helyen várja a találkozót és a bajnoki botlások után, ismét szeretne visszakapaszkodni az élmezőnyhöz. Egy biztos, folytatódhat a remek hangulatú Vidi – Loki meccsek sorozata, remélhetőleg hazai győzelemmel. Marijan Vlak csak a mérkőzés előtt nevezi meg a pályára lépő játékosokat. A találkozó játékvezetője Vad II István lesz.
tovább »
2007. 11. 05
 
Hazai pályán fogadta az FC Fehérvár II a Budafoki LC csapatát. Küzdelmes mérkőzésen Bozic és Gulyás góljaival csapatunk megnyerte a rangadót. Fotó: Fedor János
tovább »
2007. 11. 04