Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A Red Blue Devils közleménye
A Red Blue Devils a szombat éjjel történtekkel kapcsolatban -- mint ismeretes, az Albacomp három játékosát tettleg inzultálták ismeretelenek a Budai úton -- megkereste honlapunkat és a következő közlemény kiadását kérte.
 


"Szeretnénk leszögezni, hogy a szombat éjjel történteket magunk is elitéljük. Ennek semmi köze sem a sporthoz, sem a szurkoláshoz. Ha egy kicsit is belegondolunk a dolgokba, egy város csapata mind a kettő, kiváltképp, hogy a mi tagjaink is látogatják az Albacomp mérkőzéseit, ha a kezdési időpontok nem ütköznek. Továbbá elutasítjuk a rasszista szurkolótábor jelzőt is, hiszen eddig semmilyen rasszista megnyilvánulás nem fordult elő Fehérváron, sőt a Videoton volt színesbőrű játékosai is sztárként voltak kezelve (lásd: Monye, Julinho stb.). Sok csapat és szurkoló van Fehérváron, hiba lenne ezt az esetet összemosni a Videoton szurkolóival. Már csak azért sem, mert nem csak mi járunk az ominózus sörözőbe. A megsérült játékosoknak jobbulást kívánunk!"
2004.11.02. 15:38
 
Vissza    Nyomtatás