Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A többségi tulajdonos Fetév Invest kft. nyilatkozata

A Fehérvár F.C. Kft. többségi tulajdonosa, a Fetév Invest Kft. képviseletében, az alábbiakat tartom fontosnak közölni mindazokkal, akik figyelemmel kísérik a Fehérvár FC sorsának alakulását:

 
  1. Az ÁMV Kft. és a Terszol Kft.  korábbi tulajdonosoknak a tagsági jogviszonya egy még 2005-ben elrendelt, általuk meg nem támadott pótbefizetés nem teljesítése miatt a törvény erejénél fogva megszűnt,
  2. Nevezett társaságok, akiket Maráczy Endre és Viniczai Tibor képvisel, akik egyébként korábbi, a Társaságnál kifejtett tevékenységük okán jelenleg vádlottak,  – általunk nem pontosan ismert célból - mindent elkövetnek, hogy a Fehérvár FC Kft. konszolidációja elakadjon, és a működését akadályozzák. Ennek tudható be, hogy bár ezt semmilyen formában nem jelezték és január 21-ig részt vettek a taggyűlés munkájában, elfogadták a napirendet és így tovább, de már  január 4-én mondvacsinált okokkal megtámadták a társaság egyes határozatait, amelyek végrehajtását – egy január 21-én a taggyűlés után átvett – végzésében a Bíróság felfüggesztette, és ebben a tárgyban a bíróság február 14-én tárgyalás tartását rendelte el. Ezen eljárást egyrészt, mert nem tagok indították, másrészt, mert megalapozatlan, haladéktalanul kérjük a Tisztelt Bíróságnál megszüntetni.
  3.  A Társaság működőképességét fenntartjuk és a hét folyamán megszületnek azok az intézkedések, amelyek aggálymentessé teszik, hogy Bozai István – akit ebben a székesfehérvári városi közgyűlés lényegében egyhangúan megerősített – január 31-ig a Társaság ügyvezetője, Gál László Róberttel szemben pedig, aki korábban a Társaság ügyvezetőjeként komoly hibákat és mulasztásokat követett el, várhatóan kártérítési pert indít a Társaság.
  4. Fontosnak tartom végezetül leszögezni, hogy mindenkivel szemben, aki rosszhiszeműen és jogszerűtlenül a Társaságnak kárt okozott vagy okoz, a leghatározottabban el fogunk járni, és vele szemben minden törvényes eszközzel fellépünk.
Dr. Gál András Levente ügyvéd
comments.png
2008.01.22. 20:09
 
Vissza    Nyomtatás