Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Szombaton a REAC ellen játszik a Vidi
Az új szakmai stáb – ígéretéhez híven – minél erősebb csapatok elleni mérkőzésekkel szeretne felkészülni a bajnokság tavaszi folytatására. Ez a magyarázata, hogy ismét változik az edzőmeccsek programja: a szerdai, pozsonyi, Artmedia elleni találkozó után szombaton 14 órától a REAC vendégeskedik a Sóstói Stadionban.
 
A jövő héten a Vidi ismét külföldre utazik, 23-án a szerb másodosztályban a feljutásért harcoló FK Rad látja Belgrádban vendégül csapatunkat, egy nappal később pedig a fővárostól 80 kilométerre fekvő Nagybecskereken, az FC Banatra keresztelt hajdani Rabotnicskinál vizitál az FC Fehérvár.
Erős ellenfelekből a folytatásban sem lesz hiány, 30-án Győrben, az ETO fogadja Disztl László csapatát.
2008.01.15. 16:18
 
Vissza    Nyomtatás