Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Az új menedzsment és szakmai stáb bemutatkozása
Foto_sajtaj080107.jpgÚjabb mérföldkőhöz érkezett az FC Fehérvár újraélesztéséhez vezető út. 2008. január 7-én megkezdte a felkészülést a felnőtt és az NBIII-as csapat, illetve ezzel párhuzamosan Dr. Gál András Levente, Garancsi István többségi tulajdonos képviseletében bemutatta az új menedzsmentet valamint a szakmai stábot.

A Fehérvár FC Kft ügyvezetője február elsejétől a korábbi válogatott labdarúgó, közgazdász Bérczy Balázs lesz. Dr. Mezey György személyében sportigazgatóként is ismert, garanciát jelentő név dolgozik majd a fehérvári futballért a jövőben. Dr. Gál András Levente bejelentette az új, 3 fős Felügyelő Bizottság összetételét is: Csicsáky Péter - elnök, valamint Ikrényi Zsolt és Szigeti Zsolt - fb tagok. Adótanácsadó: MNG Top- Ker Kft. Biztonsági szolgálat: Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. A klub sajtófőnöke Dénes András.

 
Disztl László vezetőedző mind a játékosoknak, mind a sajtóképviselőinek bemutatta a Székesfehérváron jól ismert arcokból álló edzői stábot: a felnőttcsapat két pályaedzője Bekő Balázs és Szabó György, míg a kapusedző Disztl Péter lett.   

Foto_Kovács_Ferenc.jpgA sajtótájékoztatón Kovács Ferenc, a Vidi legendás edzője, akit Garancsi István a klub tiszteletbeli elnökének kért fel meghatódva mesélte, hogy éppen ma ünnepli 74. születésnapját, de úgy érzi nemcsak ezért ajándék ez a nap. Korábban úgy döntött 60 évesen befejezi szakmai munkáját, és bár azóta is minden évben több csapat hívta, a korábbiakban ő mindig nemet mondott. Most azonban az új tulajdonos személyében garanciát lát arra, hogy a fehérvári futball képes lehet megismételni régi sikereit.

Disztl László kiemelte, a játékosok rendben megkezdték a felkészülést, túlvannak már az első edzésen és keddtől Bérczy Balázsal és Dr Mezey Györggyel tárgyalva megnyugtató megállapodásokat köthetnek a jövőjükre nézve.   

2008.01.07. 16:03
 
Vissza    Nyomtatás