Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Szép búcsú az őszi idénytől

Az FC Fehérvár a Zalaegerszeg elleni mérőzéssel búcsúzott a Soproni Liga őszi idényétől. A mérkőzést biztosan nem felejti el, aki élőben részese lehetett annak, ami a pályán és pályán kívül történt. A mérkőzés előtt köszöntötték az 1967-ben a klub történetében elsőként a Nemzeti Bajnokság első osztályába jutó VT Vasas csapatát. A mérkőzés első percében a 15. születésnapját ünneplő Red – Blue Devils pazar pirotechnikai bemutatót tartott. A találkozó kiegyenlített első játékrészt hozott, ahol a 31. percben Dvéri Zsolt szerzett vezetést. A második félidőben akadtak izgalmak mindkét kapu előtt, de kétség nem férhetett hozzá, hogy a mai napon „is”csak az FC Fehérvár lehet a győztes. A második találatot Farkas Balázs jegyezhette, egy pazar egyéni alakítás, 40 m-es vágta után mattolta a vendégek kapusát és ezzel beállította a 2-0-ás végeredményt.

Képek a mérkőzésről

 
FC Fehérvár - ZTE 2-0 (1-0)
Sóstói Stadion, 1200 néző

Játékvezető: Solymosi Péter, segítői: Kovács P.és Nagy I. A.
FC Fehérvár: Németh V. – Fehér, Koller, Horváth G., Mohl – Simek,  Bozic, Farkas, Dvéri – Dajic, Sitku

ZTE: Babalj – Dudics, Miljatovics, Botis, Kádár T. - Tóth Z., Máté, Davidov, Tóth N. – Koplárovics, Meye

Gólszerző: Dvéri (30.), Farkas B. (81.)

Csere: Dvéri helyett Csobánki (69.), Dajics helyett Nagy D. (78.), illetve Kolpárovics helyett  Pekic (64.), Meye helyett Balázs (64.), Tóth Z. helyett  Lukács (74.)

Sárga lap: Dvéri (32.), Csobánki (71.) ill. Miljatovics (2.), Máté (61.), Tóth Z. (70.)
2007.11.24. 16:28
 
Vissza    Nyomtatás