Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Győzelemtől megfosztva

A Soproni Liga 13. fordulójának záró találkozóján az FC Fehérvár a DVSC csapatát fogadta. Az első félidőben mindkét csapat tudása alatt játszott. A nem túl színvonalas első félidő legnagyobb helyzetét Horváth Gábor puskázta el a 45. percben. A gyenge első félidő után felpörögtek az események.

Képek a mérkőzésről

 

A második játékrészre változatott a vendégcsapat. Egy csatárt és egy középpályást küldött pályára Miroslav Beranek. Ennek eredménye volt, hogy a Loki támadóbb szellemű focit játszott negyed óráig. Ezután csapatunk felvette a ritmust és szép támadásokkal jutott el a Debrecen kapujáig. Ennek köszönhetően egy remek támadás végén Sitku tehette volna fel a koronát, ám a teljesen szabályos gólját Vad II játékvezető, Tóth Vencel partjelző intésére érvénytelenítette. Hiába harcolt a fehérvári csapat gólt már nem tudott szerezni, így maradt a gól nélküli döntetlen. A találkozónak van viszont erkölcsi győztese és ez az FC Fehérvár.

 


 

FC Fehérvár - DVSC    0-0  (0-0)

Székesfehérvár, 1500 néző

Játékvezető: Vad II István, segítői Tóth Vencel és Tompos Zoltán

FC Fehérvár: Sebők - Mészáros, Koller, Horváth G., Mohl - Simek, Farkas, Dvéri, Csobánki - Sitku, Dajic

DVSC: Csernyánszki - Bernáth (Sándor), Komlósi, Mészáros, Sidibe - Dombi (Rezes), Vukmir, Kiss, Dzsudzsák (Kerekes), Leandro, Kouemaha

Sárga lap: Csobánki (36.), (82.), Sitku (61.), Dvéri (72.), illetve Leandro (55.)

Piros lap: Csobánki (82.)

2007.11.05. 17:52
 
Vissza    Nyomtatás