Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Hosszú hét elé nézünk
Sűrű program elé néz az FC Fehérvár együttese. Ma este 18 órakor a Soproni Liga 13. fordulójának záró találkozóján az FC Fehérvár a DVSC csapatát fogadja. A tét nem kicsi, egyik oldalról sem. A Debrecen győzelem esetén ismét visszaveheti az első helyet a Honvédtól. Az FC Fehérvár a 9. helyen várja a találkozót és a bajnoki botlások után, ismét szeretne visszakapaszkodni az élmezőnyhöz. Egy biztos, folytatódhat a remek hangulatú Vidi – Loki meccsek sorozata, remélhetőleg hazai győzelemmel. Marijan Vlak csak a mérkőzés előtt nevezi meg a pályára lépő játékosokat. A találkozó játékvezetője Vad II István lesz.
 
Szerdán, már ismét pályára lép csapatunk. A Magyar Kupa visszavágó mérkőzését rendezik Székesfehérváron, ahol a továbbjutás a tét. Az első találkozón 1-1-es döntetlent ért el az FC Fehérvár a Győr ellen. A mérkőzés 18 órakor kezdődik.
 
Rövid pihenés után szombaton Siófokra látogat az FC Fehérvár a Soproni Liga 14. fordulójában. A találkozó 16 órakor kezdődik.
2007.11.05. 13:03
 
Vissza    Nyomtatás