Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Koller Ákos a tegnapi mérkőzésről
          - Hogyan értékeled a tegnapi mérkőzést?
 
     -A hangulathoz és a körülményekhez képest jól játszott a csapat. Elértük a minimális célunkat, amiért elutaztunk Győrbe. Két hét múlva nekünk lesz nagyobb esélyünk a továbbjutásra és nagy lépést tettünk ahhoz, hogy ott legyünk a Magyar Kupa végső küzdelmeiben.
 
          - Nem érzed úgy, hogy tíz ember ellen a győzelmet is meg kellett volna szerezni?
 
     - Az elmúlt hetek sikertelen sorozata után igyekeztünk jobb eredményt elérni ezért a biztonságosabb játékra törekedtünk, így egy jobb eredménnyel kilábalhatunk a hullámvölgyből. A kiállítás nem biztos, hogy mindig előnyt jelent. A megfogyatkozó csapatnál olyan erőket mozgósíthat, ami nem volt a mérkőzés addigi részében a teljes csapatnál. Mi pedig túlságosan megnyugodtunk, hogy miénk a mérkőzés.
2007.10.25. 14:12
 
Vissza    Nyomtatás