Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Játszik a Vidi!
Hosszú beszélgetésen vannak túl az FC Fehérvár labdarúgói. A 16 órai edzés közel két órás csúszással kezdődhetett csak, hiszen ez idő alatt a csapat megbeszélést tartott az öltözőben. Az ügyvezető, az első keret és az edzők beszélték át a tulajdonosi herce-hurca körülményeit. Gál László ügyvezető egy hét türelmet kért a csapattól. Ígérete szerint a jövő héten pénz érkezik a kasszába, és a labdarúgók hozzájuthatnak jogos illetményükhöz.
 
A csapat ezek után úgy döntött, hogy pályára lépnek a Paks ellen. Az öltözőből kijövőket sok újságíró várta ahol Gál László és Koller Ákos készséggel válaszolt a feltett kérdésekre. Koller Ákos: „Játszunk! Újabb ígéretet kaptunk a vezetéstől. Nem szeretnénk mi lenni az FC Fehérvár fekete bárányai. Megadtuk az utolsó esélyt a klubnak. A jövő hét péntek fordulópont lehet, de addig dolgozunk becsülettel”
2007.09.28. 18:00
 
Vissza    Nyomtatás