Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Sok a sérült Újpesten

Hétfőn bajnoki mérkőzést játszott az Újpest a Kaposvár ellen amit 2-0 arányban elveszített, ám ennél sokkal fontosabb, hogy többen is megsérültek a találkozón. Rájuk minden bizonnyal nem számíthat Urbányi István vezetőedző.

 

 
A legnagyobb pechje Pető Tamásnak van, akit a Kaposvár elleni meccs 18. percében le kellett cserélni, mert – mint utólag kiderült – combfeszítő-izom szakadást szenvedett a lágyékánál. Az MTK elleni bajnokin ugyanazon a ponton érzett kisebb fájdalmat, de a hétközi pihenő és a speciális edzések határára a fájdalom megszűnt.

A ma délelőtti vizsgálatok során kiderült, két helyen is beszakadt az izom az eredésnél – a felépülés pedig heteket vesz majd igénybe. Hogy pontosan mennyit, az a játékosra váró további vizsgálatoktól és kezelésektől függ.

Rajczi Péter rúgást kapott a bal lábfejére – nem is egyet – ezért ma délelőtt külön edzett, csakúgy, mint a combizom-fájdalomra panaszkodó Böjte Attila, és a vádli-sérülést szenvedett Foxi Kethevoama. Egyik játékos sérülése sem súlyos, a vasárnapi, Bp. Honvéd elleni bajnokin minden bizonnyal pályára léphetnek.

Rajtuk kívül - amint arról korábban beszámoltunk – Tisza Tibor bokaszalag-sérülés, Li Do Kvon pedig combizom-húzódás miatt nem edzhet a csapattal.


2007.08.14. 18:53
 
Vissza    Nyomtatás