Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A pályaedzőt kérdeztük
Hrvoje Braovic-csal az FC Fehérvár pályaedzőjével beszélgettünk. A legfontosabb, hogy miként értékeli a felkészülést, és vajon mennyire hiányoznának a csapatból a jelenleg szerződés nélküli játékosok.
 
- Hogy sikerült a felkészülés?
- Véleményem szerint nagyon jól. Pozitív volt a játékosok hozzáállása, jól dolgoztak. Szerencsére kevés sérülés volt a felkészülés ideje alatt. Jelenleg elég fáradtak a játékosok, de a jövő héten már a felfrissülés időszaka következik, és felkészülten utazhatunk az első bajnoki mérkőzésre.
- Jelenleg nem a legbiztosabb a háttér Fehérváron.
- Sajnos igen. Gondolom a klub hamar megoldja a problémákat és akkor a szurkolók profitálhatnak a legtöbbet és nekünk ez a célunk. A foci a nézőkért van. Ha jó meccseket játszunk, akkor bizonyára több nézőnk is lesz.
- Itt vannak a lejárt szerződésű játékosaink és a kis kitérőt tevő Sitku Illés. Mi történik, ha nem tudja a klub megtartani őket?
- Fontos és rutinos játékosokról van szó. Standard játékosok, fontosak a tengelyben. Mellettük mindenki biztosabban szerepel. Sokkal gyengébbek lennénk nélkülük ez kétségtelen, és akkor szolidabb célokért kéne küzdeni, ezt pedig mi nem szeretnénk.
2007.07.15. 22:34
 
Vissza    Nyomtatás