Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Hivatalosan is licencbirtokos az FC Fehérvár

Az első fokon elutasított kérelmünket követő fellebbezés tartalmát átvizsgálva a másodfokú licencadó testület hivatalosan is jelezte, nincs akadálya a Vidi első osztályú szereplésének.

 

Az MLSZ fellebbviteli licencadó testülete csütörtök este meghozta döntését és elfogadta újabb öt klub licenckérelmét. Ennek megfelelően a Tatabánya, a Fehérvár, a REAC, a Ferencváros és a Felcsút számára - legalábbis a zöld asztal mellett biztosan - megnyílt az út az NB I felé. A Vác fellebbezését a testület, tekintettel a változatlanul hiányzó dokumentumokra, elutasította.

Gál László, az FC Fehérvár ügyvezető igazgatója azt mondta, nagy kő esett le a szívéről a pozitív döntés hallatán. A vezető aláhúzta: példás volt az együttműködés az MLSZ és a Fehérvár között.

A szövetség illetékesei megértették és méltányolták a klub problémáit. Pénzügyi garanciákra volt szükségünk, de ezeket sikerült megszereznünk, így az új tulajdonosok teljesen tiszta helyzetben szállhatnak majd be a fehérvári labdarúgásba. (www.mlsz.hu)


2007.05.25. 07:12
 
Vissza    Nyomtatás