Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
1. forduló július 21-én

A Magyar Labdarúgó Szövetség mai ülésén vált véglegessé a változatlanul 16 csapatos (2 kieső, 2 feljutó) I. osztályú bajnokság kiírása is, amit az elnökség egyhangúlag elfogadott. A következő pontvadászat július 21-én kezdődik és 2008. május 31-ig tart. (www.mlsz.hu)

 

Az MLSZ csütörtöki elnökségi ülésén a napirendi pontok közül a legnagyobb “falatnak” a különféle szakágak és korosztályok 2007-2008-as bajnokságának versenykiírása számított. Azt, amelyik az NB I-re vonatkozik, előzetesen az élvonalbeli klubok tulajdonosaiból álló hattagú testület véleményezte, s ezzel a ténykedésével párhuzamosan megalakult az a Tulajdonosi Tanács, amelyben a mindenkori első osztályú csapatok a legmagasabb szinten képviseltetik magukat.

A Tulajdonosi Tanács valamennyi tagja egyenrangú, a “valódi” tulajdonosok, valamint az önkormányzatok - minimum - alpolgármesterei személyesen vesznek részt a tevékenységében. Elhatározásuk szerint maximálisan együttműködnek a bajnokságot szervező és lebonyolító szövetséggel, de - mint azt hangsúlyozták - a saját életükről, sorsukról karakterisztikus véleményt szeretnének minden esetben formálni.

Ennek megfelelően vált véglegessé a változatlanul 16 csapatos (2 kieső, 2 feljutó) I. osztályú bajnokság kiírása is, amit az elnökség egyhangúlag elfogadott. A következő pontvadászat július 21-én kezdődik és 2008. május 31-ig tart.

2007.05.17. 16:20
 
Vissza    Nyomtatás