Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Horváth Feri elbúcsúzott

Tegnap megszűnt az FC Fehérvár és Horváth Ferenc között korábban fennálló szerződés, így várhatóan a mai naptól Feri már a Paks játékosa. Arra kérte honlapunk szerkesztőit, hogy elbúcsúzhasson a Vidi szurkolóitól is.

 

Kedves Vidi szurkolók!

Szeretném leszögezni -- még mielőtt különböző találgatások látnának napvilágot --, hogy a klubbal szembeni feljelentésem azért született, mert a jelenlegi szabályok szerint csak ez az egy módja van annak, hogy másik csapathoz igazolhassak, hiszen itt már nem számítanak a játékomra. A paksiak rendkívül korrekt ajánlattal kerestek meg és szakmailag is feltétlen számítanak rám, így várhatóan már a mai nappal az ő játékosuk leszek.

Az FC Fehérvár U-18-as korosztályú utánpótlás csapat edzéseit a nyárig még én vezethetem, hiszen nagyon megszerettem a srácokat és szeretném a náluk megkezdett munkát befejezni.

Nagy vágyam, hogy majd egyszer úgy térhessek vissza Székesfehérvárra, hogy az első csapat kispadján ülhetek, mint edző, ugyanis játékosként már nem fogok szerepelni a Vidiben.

Szeretnék ezúton elbúcsúzni a szurkolóktól is, akiktől az itt eltöltött -- összeségében 7 év alatt -- rengeteg szeretet kaptam, s mindvégig ebből táplálkozhattam. Ők teremtették meg azt a hangulatot, aminek következtében, ha bármikor belépek a Sóstói stadion kapuján, akkor úgy érzem: ez az otthonom. Kívánom a Vidi híveinek, hogy tartsanak ki csapatuk mellett úgy, ahogyan azt eddig is tették, és remélem, hogy mihamarabb komoly sikereknek örülhetnek!

Köszönök szépen mindent!

2007.05.04. 12:49
 
Vissza    Nyomtatás