Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A taktika csak az edzők fejében működik

A ma esti szurkolói ankéton Marijan Vlak, Hrvoje Braovic, Disztl László és Gál László várták a szurkolók kérdéseit. Nem kellett azonban túl sokat várniuk, hiszen Kuttor és a kereten kívülre száműzött játékosok kapcsán azonnal dőltek a kérdések és a kifogások.

 

A jelenlévők nem nagyon tudtak napirendre térni azon döntés felett, miszerint Kuttor Attiláékra nem számít a továbbiakban a szakmai stáb. Marijan Vlak elmondta, hogy korrekten megbeszélték döntésüket az érintett játékosokkal és elsősorban a fiatalítás a cél, ezért aztán rájuk a későbbiekben nem számítanak. Szó esett a mérkőzéseken alkalmazandó taktikáról és az erre történő felkészülésről is. Az edzők szerint a magyar játékosok nehezen sajátítják el az általuk kitalált játékstílust, és a testi felépítésekkel is komoly problémák vannak. Gál László a licenszkérelemmel kapcsolatban csak megerősíteni tudta mindazt, ami a sajtóban eddig megjelent, természetesen bízik abban, hogy a Vidi a következő szezonban is az első osztályban szerepelhet.

Egy szurkolói kérdésre Marijan Vlak elárulta a kezdő tizenegy összetételét is, eszerint az MTK ellen a Sebők - Fehér, Kocsis, Koller, Horváth - Csobánki, Farkas - Julinho - Nagy, Dajic, Mohl csapat lép majd pályára.

2007.04.27. 20:59
 
Vissza    Nyomtatás