Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Íme a két vélemény

Tornyi Barnabás (Tatabánya): Meglepően jól játszott a Fehérvár az első félidőben, azonban ennyire nem szabadott volna megijedni csapatomnak. A szünetben olyan kemény hangot ütöttem meg az öltözőben, amelyet az utóbbi két hétben nem szokhattak meg tőlem a játékosok. A második félidőben ésszel focizott a csapat és egy kis szerencse is kellett a győzelemhez. Ahogy a második félidőben játszottunk azt kellene kitolni kilencven percre és hat mérkőzésre.


Marijan Vlak: Művészet volt 2-0-ról elveszíteni a mérkőzést. Az első félidőben jól játszottunk, így érthetetlen számomra, miért roppant össze a csapat. Gratulálok ellenfelünknek, nagyon igyekeztek jó eredményt elérni.

 

2007.04.15. 10:05
 
Vissza    Nyomtatás