Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Vajon melyik 16 csapat indul az NB-1-ben?

A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége ma rendkívüli ülést tartott. A szövetség legfelsőbb vezető testülete a tanácskozáson az első osztályban történő indulást érintően is hozott határozatokat. Azt, hogy melyik televízió közvetíti majd a mérkőzéseket, még egyelőre senki sem tudja. 

 

 

 

1. Megvizsgálva a Fellebbviteli Licencadó Testületnek a Ferencvárossal és a Váccal kapcsolatos döntéseit, azokat – az MLSZ alapszabálya által biztosított lehetőségekkel összhangban – hatályon kívül helyezte.
2. Megvizsgálva a testület működését és tevékenységét, az adminisztrációt irányító licencmenedzsert leváltotta és a testület valamennyi tagját visszahívta.
3. Az elnökség háromtagú ad hoc bizottságot választott, amelynek feladata minden, licenccel kapcsolatos tevékenység ellenőrzése.
4. Megállapította az elnökség, hogy a Fellebbviteli Licencadó Testület elnökét, dr. Kamarás Istvánt a történtekért semmiféle felelősség nem terheli.
5. A 48 órán belül kijelölésre kerülő új Fellebbviteli Licencadó Testületet megbízza, hogy az eredeti határidőre beterjesztett dokumentumoknak megfelelően hozza meg döntését a két klub ügyében, a lehető legrövidebb határidőn belül.
6. Az elnökség döntött az esetleges feltöltések kérdésében is: az NB I létszáma minden körülmények között 16 csapatos lesz.

 

2006.07.19. 17:42
 
Vissza    Nyomtatás