Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Gál László: "Csertői Aurél az edző!"

Ma délelőtt tartotta az FC Fehérvár a soron következő edzését a Sóstói stadionban. Már 10 órától felettébb sokan gyülekeztek a szurkolók a stadion főlelátójánál, s a kezdésre kb ötvenen lehettek. Mint kiderült, mindenki arra várt, hogy végre egyértelműen kiderüljön, ki is a Vidi edzője. Előbb az ügyvezető és a vezetőedző tárgyalt, majd mindketten bementek az öltözőbe, s jó fél órát követően jelezte Gál László a szurkolóknak, hogy elmondja a legutóbbi pár nap történéseit.

Képek a médiatárban

 

A szurkolók több, mint kíváncsian várták a bejelentést, amely végülis megtörtént. Az ügyvezető biztosította a jelenlévőket, hogy mindenben egyeztetett Csertői Auréllal, s továbbra is ő marad az FC Fehérvár vezetőedzője, s természetesen a szakmai stáb is változatlan formában működik tovább. Egy kérdésre jelezte Gál László, hogy Aldo Dolcettivel egyszer sem tárgyalt arról, hogy ő edzősködhetne Fehérváron, és nem érti, hogy ilyen jellegű információ miként kerülhetett a médiába. Az edző szerződése a jövő hét elején kerül vissza a Magyar Labdarúgó Ligától, s onnantól már ő is rendelkezni fog mindkét fél által aláírt kontraktussal. A láthatóan megnyugodott szurkolókkalk ezt követően hosszú beszélgetés indult, melynek során majd mindenre választ is kaphattak az érdeklődők.

2006.07.01. 14:26
 
Vissza    Nyomtatás