Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
FC Fehérvár - Dvsc 1-2 (0-0)

Csertői Aurél (Fehérvár):- Jó mérkőzést játszottunk másodjára is. Sikerült a bekapott gól után talpra állnunk, egyenlítettünk, utána is támadásban maradtunk, helyzeteket dolgoztunk ki, mégis elveszítettük a mérkőzést. Sajnos ez előfordul, van ilyen a futballban, most már csak a kupavisszavágóra koncentrálunk. A bajnokság még nem lefutott.

Supka Attila (DVSC):- Kihasználtuk az Újpest botlásával adódó lehetőséget. A kupában hazai pályán támadó szellemben akartunk játszani, most elsősorban a területek lezárására törekedtünk, hogy ne adjunk lehetőséget a Fehérvárnak a kontrázásra. Igyekeztünk kicsalogatni őket a védekezésükből, ez olykor sikerült is, és a végén a szerencse is mellénk állt.

Képek a médiatárban

 
 
2006.04.30. 16:15
 
Vissza    Nyomtatás