Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Kispest-Honvéd - FC Fehérvár 1-1 (0-1)

Hétközi forduló révén valamivel kevesebben utaztak a fehérvári szurkolók a megszokottnál, de így is lehettek vagy kétszázan. Az első meglepetés akjkor érte őket, amikor szembesültek a belépőjegy árával, ami 2.000.- Ft volt. A második meglepetés akkor érte őket, amikor úgy gondolták, hogy ezért a pénzért valamiféle komfortérzetük is lehet majd a Bozsik stadionban, de tévedtek. Tévedtek, mert talán még lepusztultabb és a szemétből alig kilátszó lelátón voltak kénytelenek helyet foglalni. Minderre jó orvosság volt a Vidi gyors vezető gólja, és az első félidő még további három 100%-os helyzete. A fordulás után aztán jött a rémálom, egyenlítettek a hazaiak, ráadásul emberhátrányba is kerültek, de csapatunk rég nem látott ötlettelen játékkal nem tudta maga javára fordítani a mérkőzést.

Képek a médiatárban

 

Budapest Honvéd - FC Fehérvár 1-1 (0-1)
Bozsik-stadion, 1500 nézõ
Vezette: Fábián (Ortó, Márkus T.)

Budapest Honvéd: Tóth I. - Kovács N., Baranyai, Udvari, Takács Z. - Lázár (Dobos 46. perc), Eric (Dancs 46. perc), Csobánki - Lantos (Genito 76. perc), Schrancz, Miro
Vezetõedzõ: Aldo Dolcetti

FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Horváth G., Vincze Z. - Bozic, Lattenstein, Farkas- Nagy D., (Kocsis 73. perc), Sitku, Györök (Dajic 53. perc)
Vezetõedzõ: Csertõi Aurél

Gólszerzõk: Schrancz, illetve Nagy D.

Sárga lap: Schrancz (21., 50.), Takács Z. (33.), illetve Csizmadia (58.)
Piros lap: Schrancz (50.)

7. perc: Györök élesen csavarodó jobb oldali beadása mindenki elõtt elszállt, de a hosszú oldalon érkezett Nagy Dániel, és 4 méterrõl jobbal a kapu jobb oldalába lõtt. (0-1)

14. perc: Lattenstein löbbölte a labdát a kilépő Nagy Dániel elé, ő azonban 6 méterről az égbe lőtte a labdát.

42. perc: Györök jobbról, a szögletzászló közeléből ívelt középre szaadrúgásból, középen Kuttor 8 méterről, teljesen tisztán fejelhetett, centikkel a léc fölé.

49. perc: A jobb oldalon megállt a labda a sárban, Lantos csapott le rá, majd befelé tört és a bal oldalon érkezõ Schrancz elé játszott, aki a 16-oson belülről jobbal, a bal alsó sarokba lõtt. (1-1)


49. perc: A gól után Schrancz túlzott gólörömért megkapta a második sárga lapját is, Fábián játékvezető kiállította a játékost.

Ezt követően szinte végig a Honvéd térfelén volt a labda, de a Vidi játékosai képtelenek voltak mit kezdeni az emberelőnnyel és szinte állandóan keresztbe adogattak. A hazaiak teljesen betömörültek a saját tizanhatosuk elé, így aztán helyzet nélkül ért véget a találkozó.

2006.04.19. 21:45
 
Vissza    Nyomtatás