Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A bohózat folytatódik...

A LeoSec biztonsági cég képviselője jelezte honlapunknak, hogy rendőrségi forrásból jelezték számukra: ne is menjenek a Bozsik stadionba, mert nem lehetnek nézők a lelátókon. Ezt követően 13 óra 14 perckor felhívtuk a XIX. kerületi Rendőrkapitányságot, ahol újfent megerősítették, hogy nyugodtan induljanak el a fehérvári szurkolók, ugyanis bemehetnek majd a nézőtérre. Nem telt el 10 perc, amikor az egyik kispesti vezérszurkoló közölte, hogy már megkezdte a rendőrség a pálya körül a kordonok elhelyezését, amivel meg akarják akadályozni, hogy a szurkolók megközelítsék a stadiont.

 

Mindezek ellenére jelen cikk írója is, csakúgy, mint sok Vidi szurkoló, elindult Budapestre, hogy személyesen szurkolhasson szeretett csapatának. Egyébként a kispesti pálya talaja kísértetiesen hasonló a hírek szerint a Sopron elleni mérkőzésen tapasztaltra.

2006.03.11. 13:23
 
Vissza    Nyomtatás