Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Így kezdenek

Holnap délután 16 órakor a Kispest-Honvéd vendége lesz a Vidi a Bozsik stadionban. A pálya talaj jelenleg nem a legjobb, de a rendezők bíznak abban, hogy a mérkőzés megrendezésre kerül Fábián játékvezetése mellett.

Kispest-Honvéd: Tóth I. - Kovács N., Baranyai, Udvari, Mészáros A. - Dancs, Zana, Schrancz, Csobánki - Venczel, Genito
FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z. – Dvéri, Schwarcz, Bozic - Alumona, Sitku, Györök

 
Borgulya István (pályaedző): - Remélem, a vízilabdában most jók leszünk. A nehéz talajon az nem számít, hogy a Fehérvár jól összerakott csapat, jó edzővel. A várható irreális talajviszonyok között ennek nem lesz jelentősége.

Csertői Aurél: - Nem a szép futballról, hanem a nagy harcról szól majd ez a meccs. Aki a pályához jobban alkalmazkodik és szerencsésebb lesz, az nyerhet.

2006.03.10. 18:01
 
Vissza    Nyomtatás